Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drużyny mężczyzn i kobiet z Indii wyjeżdżają na FIH Hockey5s w Lozannie | wiadomości hokejowe

BENGALURU: Indyjskie zespoły mężczyzn i kobiet wyjechały do ​​Lozanny w Szwajcarii we wczesnych godzinach porannych w środę, aby wziąć udział w inauguracyjnej edycji FIH Hockey5s Lozanna 2022, która odbędzie się w dniach 4-5 czerwca.
Podczas gdy drużyna mężczyzn przygotowuje się do zmierzenia się z Malezją, Pakistanem, Polską i Szwajcarią, drużyna kobiet zmierzy się w ćwierćfinale z RPA, Urugwajem, Polską i Szwajcarią.
Dwie najlepsze drużyny spotkają się w finale 5 czerwca.
Indyjska drużyna kobiet prowadzona przez Rajani Itimarpo zmierzy się z Urugwajem w meczu otwarcia 4 czerwca, a następnie tego samego dnia z Polską. Obie drużyny spotkają się następnie, odpowiednio, ze Szwajcarią i RPA, piątego czerwca.
„Hockey5s będzie zupełnie inną grą w piłkę” – powiedział Rajani w oświadczeniu dla Hockey India (HI). „Nasze umiejętności, szybkość, wszystko będzie testowane. Z pewnością będzie to wyzwanie, ale myślę, że będzie to ekscytująca forma do bawić się.”

– Mamy w kadrze dwóch graczy, którzy znają ten format, i mamy dobre przygotowania w obozie. Nie możemy się doczekać reprezentowania naszego kraju na inauguracyjnej edycji Hockey5s.
Tymczasem indyjska drużyna mężczyzn pod wodzą Gurindera Singha rozegra swój mecz otwarcia z gospodarzami – Szwajcarią, a następnie w dniu otwarcia zmierzy się z Pakistanem. Następnie 5 czerwca zmierzą się odpowiednio z Malezją i Polską.
„To szybki i wymagający styl” – powiedział Gurinder. „Wielu naszych zawodników grało już wcześniej w tym formacie na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży, więc jesteśmy pewni, że możemy sobie poradzić dobrze”.

READ  Polak Jan Krzysztof Duda pokonał w finale Rosjanina Siergieja Karjakina