Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drużyna piłkarska Bulldogs, Tom Pavlanski, Cole Fulton i Danny Nittoli podnoszą prognozy na sezon 2023

Drużyna piłkarska Bulldogs, Tom Pavlanski, Cole Fulton i Danny Nittoli podnoszą prognozy na sezon 2023

POLSKA, OH (WKBN) — Po 14 meczach play-off z ostatnich 16 sezonów, historia piłki nożnej tutaj w Polsce jest niezaprzeczalna, a teraz seniorzy w klasie 2023 chcą jeszcze bardziej rozwinąć tę tradycję.

„Oczekiwania w tym roku są zdecydowanie duże” — powiedział linebacker i linebacker Danny Nittoli.

Po rozpoczęciu Bulldogs meczami wyjazdowymi jeden po drugim, trener Tom Pavlanski wie, że droga nie będzie łatwa.

„Bez wątpienia mamy od razu dwóch sianokosów” — powiedział Pawlansky. „Nasza konferencja jest pełna, jest tam wiele dobrych drużyn piłkarskich”.

W szatni panuje wielkie poruszenie dla powracającej 19-osobowej grupy seniorów.

„Tutaj jest fajny rdzeń dzieciaków, to znaczy, skłamałbym, mówiąc, że zdecydowanie nie jesteśmy podekscytowani naszą grupą” – powiedział Pavlanski.

Wliczając w to powracających utalentowanych graczy, takich jak starszy atleta Cole Fulton, który zeszłej jesieni rzucił się na 677 jardów i dodał kolejne 239 jardów z 11 przyłożeniami.

„Cole, nie ma wątpliwości, że jest utalentowanym dzieckiem, wiesz, nie wymieniamy Cole’a i Fultona” – powiedział Pavlansky. „Miejmy więc nadzieję, że w ataku może odgrywać wszechstronną rolę, abyśmy mogli być tak dobrzy, jak byśmy chcieli”.

„To dobre uczucie, nie tylko być jednowymiarowym graczem, ale móc iść w dowolne miejsce na boisku i po prostu grać” – powiedział Fulton.

Wraz z Nittoli, czołowym biegaczem Bulldogs, który również rzucił się na ponad 400 jardów w ataku.

„Czuję, że trenerzy wiele ode mnie oczekują, wiesz, naprawdę chcę wyprodukować to, czego ode mnie chcą” – powiedział Nittoli.

Zmierzając teraz do 2023 roku, obaj są gotowi do wyjścia na boisko w ostatnim sezonie po tym, jak zostali wyhodowani w piłce nożnej Bulldogs.

„Mieszkałem tu przez całe życie i byłem na prawie każdym meczu piłkarskim, a ona zawsze była dla mnie dużą częścią, a to wiele znaczy” – powiedział Netoli. „Wtedy grał tutaj mój tata, bracie, więc teraz moja kolej, aby przyspieszyć i, wiesz, utrzymać to oczekiwanie”.

READ  Struthers świętuje ostatni weteran wojny domowej | Wiadomości, sport, praca

„Grałem z tymi chłopakami od czwartej i piątej klasy” – powiedział Fulton. „Jesteśmy po prostu zwartą grupą facetów i jesteśmy gotowi do działania”.

Polska otwiera sezon na wyjeździe w Salem, by zmierzyć się z kwakrami w piątek, 18 sierpnia.