sport

Drużyna PH Para Sports Dance Team zdobyła 19 medali; Zawiadomienie Ambasady PH w Warszawie – Manila Bulletin

Ambasada Filipin w Warszawie złożyła hołd 19 medalom zdobytym przez Philippine Para Dance Team na Polish Para Dance Sport Open 2021 w Omiankach.

19-MEDAL FINISH- Ambasador Filipin w Polsce Lia M. Pasinang-Ruiz (C) wyraża uznanie dla filipińskiej drużyny sportowej Para Dance za jej wybitny 19-medalowy występ podczas Para Dance Sport Polish Open 2021 w Umjainkach w Polsce. (Zdjęcie dzięki uprzejmości Ambasady Filipin w Warszawie)

Ambasador Filipin w Polsce Leah M. Basinang-Ruiz z reprezentacją narodową i pogratulował im historycznej misji w zawodach, które odbyły się w dniach 9-10 października.

„Ambasada Filipin w Warszawie z dumą dołącza do narodu filipińskiego, oddając hołd wybitnemu historycznemu osiągnięciu 17-osobowej filipińskiej drużyny, składającej się z siedmiu złotych, czterech srebrnych i ośmiu brązowych medali” – powiedział Ruiz w oświadczeniu z czwartku października. 14.

Dzięki niedawnemu sukcesowi zespołu Ruiz wyraził przekonanie, że drużyna prowadzona przez trenera Guinnessa Bonga Marqueza z łatwością zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata w Para Dance Sports w Ulsan w Korei Południowej w listopadzie 2021 roku.

Złotymi medalistami reprezentacji narodowej są Evelyn de Assis, Julius John Obero, Rhea Marquez, Juna Pena i Joey Maglasang. Zdobyli złote medale w jedynkach kobiet 2 Freestyle, Tradycyjny singiel 2, Junior Competition, Duo Freestyle Class 2, Combi Latin Class 2, Freestyle Combi Class 2 i Duo Standard Class 2.

Srebrne medale zdobyli De Asis, Shaquile Hanze Basan, Obero, Christian Apolinario, Jhistine Glyde Baguio, Pena i Filemon Baguio II w Combi Latin Class 2, Solo Men’s Class 2, Combi Latin Class 1 i Combi Class 2.

Anne Charlene Santos zdobyła brązowe medale w Solo Women’s Class 2, Solo Women’s Class 2, Freestyle, Latin Duo Class 2, Duo Freestyle Class 2 z partnerem Christianem Apollinario, Combi Latin Class 2, Freestyle Combi Class 2 z dobrym partnerem tanecznym Villaroelem; Christian Apollinario w klasie singla mężczyzn 2, Joey Maglasange w singlu mężczyzn 2.

READ  El Dio de la Borra przyjeżdża do Polski ze szkoły niewolniczej

Łomianki to miasto położone w zachodniej części Warszawy około 27 kilometrów od warszawskiego Wilanowa, gdzie znajduje się ambasada.

Ruiz pojechał do Omyanke 8 października, aby powitać i pozdrowić filipińskich sportowców.


Zapisz się do naszego codziennego biuletynu

Kliknij tutaj aby się zarejestrować

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment