sport

Drużyna hokejowa prowadzona przez Manpreeta ma wielu wybitnych zawodników: Dilip Turki | Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w Tokio

BENGALURU – Jeden z najlepszych obrońców Indii, Dilip Terki, powiedział, że indyjska drużyna hokejowa prowadzona przez Manpreeta Singha ma wielu dobrych zawodników, co daje zespołowi dużą szansę na podium.
„Mam duże oczekiwania wobec obecnej indyjskiej drużyny mężczyzn. Myślę, że w drużynie jest wysoka jakość i mają duże szanse na podium w Tokio. Chciałbym życzyć zespołowi wszystkiego najlepszego.” powiedział Turki, który reprezentował kraj na trzech igrzyskach olimpijskich – Atlanta 1996, 2000 Sydney i Ateny 2004, mam nadzieję, że dobrze sobie poradzą na igrzyskach w tym roku.”
Mówiąc o emocjach związanych z grą na swoich pierwszych igrzyskach olimpijskich w Atlancie, Turki powiedział: „Każdy sportowiec ma marzenie o zostaniu olimpijczykiem, a ja miałem okazję po raz pierwszy zagrać na igrzyskach olimpijskich w 1996 roku. nasz zespół w tym czasie, jak nasz kapitan Parghat Singh. Byłem bardzo podekscytowany grą na igrzyskach olimpijskich.
We wspomnieniach z Sydney 2000, Turki powiedział, że remis 1:1 z Polską zawsze będzie dla niego i dla indyjskiej drużyny źródłem wielkiego żalu.
“Dobrze radziliśmy sobie na etapach ligowych od Igrzysk Olimpijskich 2000. Graliśmy dobrze z Argentyną, Australią i Hiszpanią i musieliśmy pokonać Polskę, aby zakwalifikować się do półfinału, ale nie mogliśmy tego zrobić. Mecz z Polską poszedł tak To było dla nas trudne i zakończyło się remisem 1:1.
“Byliśmy na prowadzeniu 1:0 po tym, jak strzeliłem gola w 53. minucie, ale Polsce udało się strzelić gola w ostatnich momentach meczu. Gdybyśmy pokonali Polskę, moglibyśmy zakwalifikować się do półfinału, a potem wszystko mogło się zdarzyć. Więc ta konfrontacja Przeciw Polsce była dla nas smutnym wspomnieniem.”
43-latek powiedział, że podczas Igrzysk w 1996 roku było wiele ekscytujących momentów, w tym brązowy występ Leandera Paesa.
“Było dla nas wiele ekscytujących momentów na Igrzyskach Olimpijskich 1996. Gwiazda tenisa Leander Paes również przeszedł do historii na Igrzyskach Olimpijskich, zdobywając brąz. Był to pierwszy medal olimpijski Indii w turnieju singlowym od dłuższego czasu. Spotkaliśmy się również z Prezesem Stany Zjednoczone Bill Clinton, który odwiedził wioskę olimpijską, i ja poszliśmy również na mecze lekkoatletyczne i piłkarskie na igrzyskach olimpijskich.

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment