Economy

DRUID AI ogłasza nawiązanie współpracy z polską firmą Office Samurai

DRUID, światowy lider w dziedzinie technologii konwersacyjnej sztucznej inteligencji dla produktywności przedsiębiorstw, oraz Office Samurai, firma konsultingowa specjalizująca się w optymalizacji procesów i automatyzacji procesów zrobotyzowanych, z przyjemnością ogłaszają, że nawiązały strategiczne partnerstwo ukierunkowane na doskonałe możliwości automatyzacji dla następnej generacji . Celem jest zwiększenie wartości automatyzacji, aby przyspieszyć wydajne operacje finansowe we wszystkich typach organizacji w Europie i poza nią.

DRUID zapewnia gotowe funkcje konwersacji botom RPA firmy UiPath, wiodącej firmy zajmującej się automatyzacją oprogramowania dla przedsiębiorstw, dodaje ulepszone usługi kognitywne i upraszcza zautomatyzowane zadania. Wirtualni asystenci DRUID mogą komunikować się i uruchamiać działania zarówno z nadzorowanymi, jak i nienadzorowanymi botami, aby uprościć złożone, kompleksowe projekty hiperautomatyzacji w sposób podobny do ludzkiego. Siła i dostępność chatbotów DRUID leży w rewolucyjnym silniku NLP, który natywnie obsługuje ponad 45 języków. Jednocześnie ponad 500 gotowych umiejętności konwersacyjnych według ról, procesów i branż zapewnia szybki czas wartości.

“Współpraca z DRUID przyniesie naszym potencjalnym klientom najbardziej zaawansowaną technologię konwersacyjną AI. Ta relacja dobrze wróży na przyszłość AI i RPA”Andrzej Kinastowski, Prezes Zarządu, Samurai Office.

“Jest to ogromny dodatek do zróżnicowanego portfolio partnerów DRUID i jest bardzo obiecujący w wielu obszarach naszych zainteresowań. Office Samurai przeniesie konwersacyjną sztuczną inteligencję do nowych firm i terytoriów”Simona Horjoy, szefowa ds. upodmiotowienia partnerów i kanałów sojuszy, DRUID.

READ  Czyszczenie butów: proces produkcyjny, konfiguracja zakładu, raport z projektu, koszty i przychody, biznesplan, analiza branżowa, surowce, wymagania dotyczące maszyn, 2026 - analityka łączona

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment