entertainment

Drugi sezon Wiedźmina: data premiery, zwiastun i wszystko, co musisz wiedzieć

Polsko-amerykański dramat fantasy Wiedźmin stał się wielkim hitem, kiedy wystartował Netflix w 2019 roku. Występuje w nim słynny aktor Superman Henry Cavill, który gra postać „Geralta z Rivii”, myśliwego, który zarabia na życie zabijając potwory. Po sukcesie pierwszego sezonu Netflix ogłosił datę premiery długo oczekiwanego drugiego sezonu Wiedźmina. Program ma być transmitowany na Netflix 17 grudnia. Jednak zagorzali fani mają się na baczności z powodu opóźnienia przed ogłoszeniami. Chociaż zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczęły się w lutym 2020 r., Z powodu pojawienia się Covid-19 rozwój serialu został opóźniony. Podczas zdjęć czterech członków obsady dało wynik pozytywny na obecność wirusa Covid, co opóźniło produkcję.

awaria przyczepy

Nowy zwiastun serii jest już dostępny, co daje nam wgląd w to, czego możemy się spodziewać po sezonie 2. Zwiastun przedstawia Geralta z Rivii, granego przez Henry’ego Cavilla, z księżniczką Ciri, graną przez Freyę Allan, udających się w wspólną podróż. Podróżują do Kaer Morhen, zamku fontanny i rezydencji czarownic, mają na celu zapewnienie księżniczce bezpieczeństwa, ale podróż nie będzie taka łatwa. Podczas gdy pierwszy sezon skupiał się na księżniczce Ciri i tym, jak zdobyła tajemnicze moce i skąd pochodzi, oczekuje się, że pojawi się drugi sezon Więcej o Geralcie z Rivii, Dlaczego ma podróżować z księżniczką i jaka jest jego historia. W zwiastunie pokazano, jak Geralt starał się, aby księżniczka Ciri stała się regułami przebywania wokół niego. Co więcej, pokazało, jak oboje wspólnie zmierzą się ze swoimi największymi lękami i najtrudniejszymi wyzwaniami. Na końcu zwiastuna widać Yennefer graną przez Anyę Chalotrę, która została uznana za zmarłą w pierwszym sezonie w bitwie pod Sodden Hill. Twórcy filmu postanowili ożywić jej postać ze względu na potencjalne dodatki do historii.

Nowi członkowie obsady

  • Wraz ze starą obsadą pierwszego sezonu
  • Henry Cavill jako Geralt Rivia
  • Freya Allan jako księżniczka Ciri
  • Anya Chalotra jako czarodziejka Yennefer
  • Judy Kedd jako królowa Calanthe
  • W nowym sezonie powołano nowych członków obsady Oprócz reszty załogi
  • Adjoa Andoh jako Nenneke
  • Graham McTavish jako Dykstra
  • Chris Fulton jako Raines
  • Canis Claire jako Filippa Ellhart itd.

Twórca show Lauren S Hissrich była tak dobra w wykorzystywaniu uroku Henry’ego Cavilla, że ​​powiedziała w wywiadzie: “Wszyscy są zadowoleni z Henry’ego Cavilla w wannie”, demonstrując wpływ gwiazdy na publiczność, zwłaszcza fanki. Poza tym, że jest to festiwal miecza z pakietem akcji opartym na postaciach, książka oferuje główne postacie kobiece z dobrymi łukami postaci. Jak historia tła Yennefer i historia księżniczki Ciri. Pokaż czasami Koncentruje się na postaciach kobiecych Że Wiedźmin czasami wydaje się grać drugoplanową postać w swoim serialu.

Przeciwnik serialu jakiś czas temu dokuczał fanom, że drugi sezon będzie „surowy” i „skoncentrowany”. Wyjaśniłem, w jaki sposób wszystkie różne królestwa wymienione w pierwszym sezonie wyjdą na powierzchnię, dzięki czemu opowiadanie historii będzie bardziej intensywne w drugim sezonie, a podróż bohaterów będzie bardziej skoncentrowana. Ponieważ wszystkie te oczekiwania wciąż się nawarstwiają, możemy poczekać do 17 grudnia, aby obejrzeć ten długo oczekiwany historyczny dramat fantasy.

READ  Festiwal Filmowy Wairarapa przygotowuje się do zaoferowania tego, co najlepsze w lokalnym kinie

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment