Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Druga duża aktualizacja Baldur’s Gate 3 jest już dostępna i zawiera ulepszenia wydajności i nie tylko

Druga duża aktualizacja Baldur’s Gate 3 jest już dostępna i zawiera ulepszenia wydajności i nie tylko

Jak zapowiedziano na początku tego tygodnia, druga duża aktualizacja do Baldur’s Gate 3 jest już dostępna. Rozszerza epilog Karlasha, jako pierwszego z wielu dodatków zaplanowanych przez Lariana, a także ulepszenia wydajności i setki innych poprawek błędów.

Umysł, nie tylko koniec został zmodyfikowany. „W rozdziałach pierwszym i drugim dodano także dodatkowe momenty Karlacha, dzięki którym może lepiej rozważyć swój Piekielny Popęd i dostępne opcje” – mówi. Pełne informacje o łatce. (Te informacje o łatkach zostały zaciemnione i zawierały tekst spoilera dla tych, którzy nie chcą wiedzieć zbyt wiele o tym, co zostało dodane, ale mimo to chcą zobaczyć, co zostało naprawione.)

Inną cechą jest to, co Larian nazywa „szafą Withersa dla krnąbrnych przyjaciół”. Wcześniej nie było możliwości wykluczenia towarzyszy w trybie współpracy, nawet jeśli znajomy w trybie współpracy nie był dostępny do gry. Teraz możesz pozbyć się ich postaci i sprowadzić swoich towarzyszy z powrotem do owczarni.

Co więcej, wprowadzono ulepszenia wydajności „w różnych grach”, ale obejmują mniejsze pliki zapisu, ulepszenia obciążenia procesora, ulepszenia ruchu kontrolera i poprawki wycieków pamięci. Jest też wiele ogólnych poprawek, o których warto wspomnieć, w tym interfejs użytkownika, balans walki i skrypty.

Larian powiedział już, że planuje wypuścić więcej aktualizacji do Baldur’s Gate 3 w najbliższej przyszłości, co jest świetną wiadomością, ponieważ ich wydanie nie przebiegało tak wolno.

READ  „Diablo 4” może potrzebować modu sezonowego „zacznij od zera”.