Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drogi Megha Telugu recenzja filmu, ocena

Data publikacji: 3 września 2021
Szyld: Prace twórcze Vedaansh
pluć: Arun Edith, Arjun Somayajulu, Mega Akash, Pavithra Lokesh
kinematografia: Jestem Andrzej
redaktor: Brązowe ciało
Dyrektor artystyczny: PS Farmacja
czoło: GlaxoSmithKline Media
dyrektor muzyczny: Harry Jura
Produkowaćr: Arjun Dasian
Dyrektor: Sushanth Reddy

Dear Mega to oficjalny remake piosenki Kannada „Dia”. Film był hitem w drewnie sandałowym. Pomysł, aby producenci zrobili to w innym języku, jest naprawdę dobry, ale byłoby miło, gdyby dostosowali historię do wrażliwości widzów telugu.

Wątek: Megha Akash (Megha Swaroop) i Arjun (Arjun Somayajula) to imiona bohaterów filmu. To nastoletnia historia miłosna. Mega i Arjun są przyjaciółmi ze studiów. Mega zakochuje się w Arjunie podczas studiów. Ale nigdy nie wyraziła mu swoich uczuć. Pewnego pięknego dnia Arjun wyjechał do Singapuru. Po trzech latach wraca do Indii. Megha i Arjun spotykają się w Bombaju. Mega Arjun wyznaje swoje uczucia, mówiąc, że jest w nim zakochana od czasów studiów, ale bała się je wyrazić. Arjun był zszokowany, słysząc jej uczucia do niego. Później wszystko się między nimi układa. Ale nagle w ich życiu pojawia się jeden wielki incydent. Niestety, Arjun został od niej odrzucony. Mega popada w depresję i stara się o nim zapomnieć. W tym czasie Megha spotyka Adityę Arjun. Gdzie pójdzie ich związek? To, co faktycznie przydarzyło się Arjunowi, stanowi sedno opowieści.

wydajność: Mega Akash wygląda uroczo w filmie. Ale Aditya radziła sobie lepiej niż Akash w większości scen, zarówno emocjonalnych, jak i dramatycznych. Akash żył w jego postaci. Jest nowy w tej dziedzinie i potrzebuje trochę doświadczenia, aby szlifować swoje aktorskie kotlety. Przed nim długa droga, choć wygląda obiecująco.

Analityka: W filmie akcja kamery jest niezwykła. Cały film nakręcili w kilku lokalizacjach przy średnim budżecie, a film wygląda kolorowo od początku do końca. Twórcy myśleli, że w biznesie przerobienia kannady „Dia”, aby przybliżyć historię naszym widzom, wydaje się, że to nie działa. Ostatnie kilka minut filmu stało się dużym plusem w kannadzie, ale nie wiemy, czy nasza publiczność w języku telugu to pokocha. Powolna narracja i czas trwania filmu to także duży minus filmu.

READ  Najgorszy tydzień Blizzarda był najlepszym tygodniem Riot

Werdykt: To niedopracowana historia. Możesz go obejrzeć na kilka piosenek i punkt kulminacyjny. Ale ogólnie rzecz biorąc, droga Mega to historia, która jest szczęśliwa.

Ocena: 2,5