Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drewno vs.  Potwierdzono pełną akcji kartę dla Laury Barnstormer

Drewno vs. Potwierdzono pełną akcji kartę dla Laury Barnstormer

W Nottingham Fight Night występują Dalton Smith, Gary Gulley, Seavan Clarke i Kamal Yafai.

Dalton Smith po raz drugi obroni tytuł mistrza Wielkiej Brytanii w wadze super lekkiej przeciwko Billy’emu Allingtonowi w długo oczekiwanym starciu Lee Wooda o tytuł mistrza świata WBA wagi piórkowej z odsuniętym Meksykaninem Mauricio Larą na Motorpoint Arena Nottingham w sobotę 18 lutego. Na żywo na całym świecie w DAZN (z wyłączeniem Australii i Nowej Zelandii).

Gwiazda Sheffield (13-0, 10 KO) niedawno napisała na papierze nową umowę promocyjną na wiele walk z Eddiem Hearnem, dzięki czemu 25-latek pozostaje niepokonany po znakomitym 2022 roku, a „Grzmot” jest gotowy do kopnięcia . W jeszcze bardziej ekscytującym roku przeciwko byłym mistrzom Anglii z Surrey, Allingtonowi (10-1-4), od razu zdobędzie prestiżowy tytuł mistrza Wielkiej Brytanii, zanim przejdzie do europejskiej sceny.

Irlandzki kandydat wagi lekkiej Gary Culley (15-0, 9 KO), który niedawno przedłużył kontrakt promocyjny z Matchroom Boxing, powraca na scenę swojego imponującego zwycięstwa nad byłym mistrzem świata Miguelem Vasquezem w marcu ubiegłego roku, by zmierzyć się z Wilfredo ze Stanów Zjednoczonych. Flores (10-0-1, 5 KO) obiecuje „Divie” wielki rok w walce o wakujący tytuł WBA Intercontinental.

Sevon Clark (4-0, 4 KO) w wadze cruiser z Gravesend zakończył wszystkie cztery walki z dystansu od czasu, gdy został zawodowcem w lutym ubiegłego roku, w tym brutalne zwycięstwo w drugiej rundzie z Jose Gregorio Ulrichem. Były olimpijczyk Team GB awansuje do przyszłomiesięcznego eliminatora tytułu angielskiej wagi cruiser, pokonując grudniowego Spellmana ze Scunthorpe (19-6, 9 KO).

Były mistrz Europy wagi super koguciej Kamal Yafai (19-2, 11 KO) powrócił na zwycięską drogę po utracie tytułu EBU na rzecz Jasona Cunninghama w maju 2021 roku, pokonując Seana Cairnsa w czterech rundach w czerwcu ubiegłego roku. Rok 2023 rozpocznie się dziesięciorundowym starciem z Argentyńczykiem Diego Alberto Ruizem (23-6-1, 12 KO), który zamierza wrócić do walki o tytuł w dalszej części roku.

READ  Język polski jest bardziej średni niż większość gier wyprodukowanych w Polsce

Kieron Conway (18-3-1, 4 KO) z Northampton zmierzy się z Portugalczykiem Jorge Silvą (21-7, 12 KO) w ośmiu rundach w wadze superśredniej po porażce punktowej z Austinem Williamsem w pojedynku Canelo vs. Golovkin 3 we wrześniu ubiegłego roku. Utalentowany zawodnik wagi superpółśredniej z Rotherham, Junaid Boston (4-0, 4 KO) we wrześniu ubiegłego roku podpisał kontrakt z Eddiem Hearnem, aby po raz trzeci walczyć pod sztandarem Matchroom, a popularny w Mansfield w wadze super koguciej Nico Leevars (3-0-1) zmierzy się z Hiszpanem. Alberto Motos (2-0) przez sześć rund.