Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dramat Franka Oceana, Des Dior i nie tylko!

(Dla Ciebie) r Rozważanie to cotygodniowy felieton opisujący raperów i piosenkarzy, którzy robią to dobrze w TikTok, wirusowe trendy muzyczne TikTok i najlepsze piosenki, które przejmują twoją FYP.

Kim jest król mafii?

Frank Ocean Nie obcy wirusowi. W 2013 roku piosenkarz wysłał „list otwarty” na Tumblr, poetycko mówiąc o swojej pierwszej miłości i stając się biseksualną ikoną. Przeskakując tylko o około dziesięć lat, nie ma sensu, aby pióro Franka nadal pasowało. Refren z 2011 roku „No Church in the Wild” to głos wspierający najnowszy trend TikTok z funkcją zdjęć. Użytkownicy podkreślają wielki łańcuch bytu, hierarchiczną strukturę całej materii i życia oraz struktury władzy, o których mowa w piosence, które wydają się być obecne w popularnych programach telewizyjnych i filmach. TikTokers zabrali się do aplikacji, aby rozbić kultowe klasyki, takie jak zahamowany rozwój, aby podkreślić postać Michaela Cery jako „boga” i dziwacznego Tobiasa Fünke jako „niewierzącego”. Inne tryby w miksie? żałosny film Igrzyska głodowe Obóz reality show, tańczące mamy.

Kim jest Ken Carson?

„Freestyle 2” autorstwa pochodzącego z Atlanty i Playboi Carti chroniony Ken Carson Jest tutaj, aby zostać w FYP. Utwór, wydany w lipcu, przeżywa nową falę popularności, ponieważ twórcy łączą prosty, 3-stopniowy taniec z klipem otwierającym. Nagrano ponad siedemdziesiąt tysięcy filmów, a inny artysta, Rico Nasti, przeglądał aplikację, aby dołączyć do tanecznego szaleństwa. Tweetuj jej wideo i poznaj choreografię poniżej.

des Dior przybył

Przybyła dziewczyna i długo oczekiwany autor piosenek urodzonego w Saint Louis, urodzonego w Savannah rapera Des Dior. Zanim projekt został uruchomiony, użyła TikTok, aby drażnić „Naan Hoe” ze swojego 8-ścieżkowego projektu suroweUżytkownicy zaczynają nadrabiać zaległości. Sama Dess wykorzystała utwór inspirowany Triną w codziennym życiu TikTok dla NYFW, wysyłając nietoperzową wskazówkę do modowych dziewczyn i wpływowych osób z aplikacji. Dzięki popularności Dess w mediach społecznościowych i atrakcyjności piosenki z pewnością przyciągnie uwagę na FYP. Sprawdź TikToks Dess Dior poniżej.

READ  Jaka ciężarówka? Powrót na kolejny sezon

„zimozielony”

Pięć miesięcy po pierwszym wydaniu „Evergreen” Omara Apollo zaczął zamiatać FYP. Podobno utwór i jego album Ivory mają reprezentować jego związek z innym piosenkarzem, Frankiem Oceanem. Apollo śpiewa: „Wiesz, że sprawiłeś, że naprawdę siebie nienawidziłem / Musiałem przestać, zanim się złamałem / Sholda przeciął to, żebym mógł się umawiać”, sugerując niedoskonały związek z Dodgerem blond Piosenkarz. Użytkownicy TikTok nie tylko mają piłkę z tymi informacjami, ale także refren staje się tłem dla tysięcy filmów, w których twórcy prezentują swoją podróż po miłości do siebie. Piosenka podkreśla płynniejszą, podnoszącą na duchu zawartość aplikacji, od otwartych wiadomości po standardy piękna przekraczane przez użytkowników i montaże wideo z podróży fitness. Obejrzyj poniżej, jeśli chcesz zobaczyć reakcje fanów na Shay Omara/Franka lub jakieś pełne łez treści.

Wszystko czego chcę to ty (może)

Obecność Miguela w R&B była dość skrupulatna od czasu jego projektu z 2017 roku Wojna i rozrywka. Jednak jego klasyk „All I Want Is You” pozostał ulubieńcem fanów na playlistach vibey, a teraz w TikTok. Twórcy treści robią to, co wielu z nas robi, gdy sezon mankietów zbliża się wielkimi krokami… zastanawiając się nad swoimi przeszłymi doświadczeniami. Użytkownicy korzystają z okazji, aby porównać swój obecny związek ze swoim byłym za pomocą mostu piosenki: „Ponieważ nie uśmiechają się, nie uśmiechają ani nie czują zapachu. Obejrzyj kilka zabawnych filmów poniżej.