Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dramat Franka Oceana, Des Dior i nie tylko!

Dramat Franka Oceana, Des Dior i nie tylko!

(Dla Ciebie) r Rozważanie to cotygodniowy felieton opisujący raperów i piosenkarzy, którzy robią to dobrze w TikTok, wirusowe trendy muzyczne TikTok i najlepsze piosenki, które przejmują twoją FYP.

Kim jest król mafii?

Frank Ocean Nie obcy wirusowi. W 2013 roku piosenkarz wysłał „list otwarty” na Tumblr, poetycko mówiąc o swojej pierwszej miłości i stając się biseksualną ikoną. Przeskakując tylko o około dziesięć lat, nie ma sensu, aby pióro Franka nadal pasowało. Refren z 2011 roku „No Church in the Wild” to głos wspierający najnowszy trend TikTok z funkcją zdjęć. Użytkownicy podkreślają wielki łańcuch bytu, hierarchiczną strukturę całej materii i życia oraz struktury władzy, o których mowa w piosence, które wydają się być obecne w popularnych programach telewizyjnych i filmach. TikTokers zabrali się do aplikacji, aby rozbić kultowe klasyki, takie jak zahamowany rozwój, aby podkreślić postać Michaela Cery jako „boga” i dziwacznego Tobiasa Fünke jako „niewierzącego”. Inne tryby w miksie? żałosny film Igrzyska głodowe Obóz reality show, tańczące mamy.

Kim jest Ken Carson?

„Freestyle 2” autorstwa pochodzącego z Atlanty i Playboi Carti chroniony Ken Carson Jest tutaj, aby zostać w FYP. Utwór, wydany w lipcu, przeżywa nową falę popularności, ponieważ twórcy łączą prosty, 3-stopniowy taniec z klipem otwierającym. Nagrano ponad siedemdziesiąt tysięcy filmów, a inny artysta, Rico Nasti, przeglądał aplikację, aby dołączyć do tanecznego szaleństwa. Tweetuj jej wideo i poznaj choreografię poniżej.

des Dior przybył

Przybyła dziewczyna i długo oczekiwany autor piosenek urodzonego w Saint Louis, urodzonego w Savannah rapera Des Dior. Zanim projekt został uruchomiony, użyła TikTok, aby drażnić „Naan Hoe” ze swojego 8-ścieżkowego projektu suroweUżytkownicy zaczynają nadrabiać zaległości. Sama Dess wykorzystała utwór inspirowany Triną w codziennym życiu TikTok dla NYFW, wysyłając nietoperzową wskazówkę do modowych dziewczyn i wpływowych osób z aplikacji. Dzięki popularności Dess w mediach społecznościowych i atrakcyjności piosenki z pewnością przyciągnie uwagę na FYP. Sprawdź TikToks Dess Dior poniżej.

READ  Konto Molly Mashes ASMR TikTok wypełnione kolorowym błotem i szlamemو

„zimozielony”

Pięć miesięcy po pierwszym wydaniu „Evergreen” Omara Apollo zaczął zamiatać FYP. Podobno utwór i jego album Ivory mają reprezentować jego związek z innym piosenkarzem, Frankiem Oceanem. Apollo śpiewa: „Wiesz, że sprawiłeś, że naprawdę siebie nienawidziłem / Musiałem przestać, zanim się złamałem / Sholda przeciął to, żebym mógł się umawiać”, sugerując niedoskonały związek z Dodgerem blond Piosenkarz. Użytkownicy TikTok nie tylko mają piłkę z tymi informacjami, ale także refren staje się tłem dla tysięcy filmów, w których twórcy prezentują swoją podróż po miłości do siebie. Piosenka podkreśla płynniejszą, podnoszącą na duchu zawartość aplikacji, od otwartych wiadomości po standardy piękna przekraczane przez użytkowników i montaże wideo z podróży fitness. Obejrzyj poniżej, jeśli chcesz zobaczyć reakcje fanów na Shay Omara/Franka lub jakieś pełne łez treści.

Wszystko czego chcę to ty (może)

Obecność Miguela w R&B była dość skrupulatna od czasu jego projektu z 2017 roku Wojna i rozrywka. Jednak jego klasyk „All I Want Is You” pozostał ulubieńcem fanów na playlistach vibey, a teraz w TikTok. Twórcy treści robią to, co wielu z nas robi, gdy sezon mankietów zbliża się wielkimi krokami… zastanawiając się nad swoimi przeszłymi doświadczeniami. Użytkownicy korzystają z okazji, aby porównać swój obecny związek ze swoim byłym za pomocą mostu piosenki: „Ponieważ nie uśmiechają się, nie uśmiechają ani nie czują zapachu. Obejrzyj kilka zabawnych filmów poniżej.