Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

dr Marek S.  Uchino, Polska, Ohio Nekrolog

dr Marek S. Uchino, Polska, Ohio Nekrolog

Polska, Ohio (MyValleyTributes) — dr Mark S. Uchino, lat 69, zmarł spokojnie w domu w piątek, 6 stycznia 2023 r., w otoczeniu rodziny.

Mark poślubił Dominique M. 17 lutego 1953 roku w Greenville w Pensylwanii. i Philomena „Mami” Wallace Uchino.

Dorastał w Middlefield, gdzie ukończył Cardinal High School. Mark uzyskał tytuł licencjata na Kent State University i tytuł magistra na Ohio State University. Dyplom lekarza uzyskał w Ohio University College of Osteopathic Medicine w 1984 roku.

Mark rozpoczął swoją 36-letnią karierę medyczną w Youngstown Osteopathic Hospital, zanim przeniósł swoją prywatną praktykę do Columbiana, gdzie poświęcił swoje życie służbie społeczności i rodzinom wielopokoleniowym jako pacjenci. Medycyna była prawdziwą pasją Marksa. Każda osoba była dla niego kimś więcej niż tylko pacjentem i był bardzo dumny z opieki nad każdą napotkaną osobą. Podczas swojej praktyki Mark pełnił funkcję wiceprezesa i szefa sztabu Regionalnego Centrum Medycznego w Salem. Szczególnie lubił kształcić przyszłych lekarzy jako adiunkt medycyny w OUCOM, gdzie otrzymał tytuł Wybitnego Lekarza Rodzinnego.

W czasie wolnym od biura Mark gra ze swoimi kumplami na polu golfowym podczas środowej ligi golfowej w Mill Creek Park lub namiętnie w swoim fotelu kibicuje swoim ukochanym Buckeyes and Browns. Mark kochał ocean. Jego najszczęśliwsze miejsce to siedzenie na leżaku obok żony z lodowatym napojem w dłoni. Wiedział wszystko o ptakach i potrafił naprawić wszystko, co się zepsuło. Dla tych, którzy mieli szczęście znać Marka, powitanie zawsze zaczyna się od niedźwiedziego uścisku i buziaka w policzek. Jego mottem życiowym było „Rób to, co słuszne”, co zawsze wybierał.

Bardziej niż cokolwiek na tym świecie kochał spędzać czas z rodziną. Mark nazwałby każdego swoją ulubioną osobą w życiu, Barb, żoną od 38 lat, pięciorgiem dzieci i ich współmałżonkami oraz „Papa” dla swoich ośmiorga wnucząt. „Tata” uwielbiał trzymać wszystkie swoje dzieci i wnuki razem, bez względu na to, jak bardzo był bałagan.

READ  Polska twierdzi, że testy pokazują, że rtęć nie jest przyczyną śmiertelności ryb w Odrze - POLITICO

Mark pozostawił żonę, byłą Barbarę Karczewski, którą poślubił 24 marca 1984 r.; syn, Mateusz (Alicia) Uchino ze Stowe; córki, dr Mallory Uchino (dr Chad Cochran) z Boardman, Morgan (Pat) Kelly z Boardman, Macy (Jimmy) Dider z Columbus i Marco (JD) Durbin z Monroe Falls; siostra Helen King z Winston-Salem w Północnej Karolinie i ośmioro wnucząt: Marco i Nora Uchino, Jack, Maeve i Patrick Kelly, Mia Dider oraz Stella i Dominic Durbin.

Poprzedzili go śmierć jego rodziców i brata, Michaela Uchino.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel we wtorek, 10 stycznia 2023 r., w godzinach od 15:00 do 19:00.

Modlitwy rozpoczną się w domu pogrzebowym w środę 11 stycznia 2023 r. o godzinie 10:30, po czym nastąpi msza pogrzebowa w kościele Świętej Rodziny o godzinie 11:00.

Rodzina poprosiła o ofiary materialne w formie datków na rzecz Szkoły Świętej Rodziny lub Hospicjum Doliny.

przyjazd higgins-reardon.com Kondolencje dla rodziny

Aby wysłać kwiaty rodzinie lub doktorowi Markowi S. Zasadź drzewo ku pamięci Uchino, Zapraszamy do naszej kwiaciarni.