Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dr John C. Schuster 1939-2021 | Wiadomości, sport, praca

WARREN – Z wielkim smutkiem dr John C.Schuster, DDS, opłakiwał swoją śmierć w poniedziałek 17 maja 2021 roku w wieku 82 lat.

Urodzony 2 kwietnia 1939 roku w Campbell, syn zmarłego Jana Józefa i Mary Helen Bednarik Schuster. John ukończył szkołę średnią Campbell Memorial w 1957 roku. Jako pomocnik wyjechał na Kent State University na stypendium naukowe i piłkarskie. Stamtąd w 1964 roku ukończył College of Dentistry na Case Western Reserve University. W czasie studiów był członkiem PSI Omega Dental Fraternity oraz Proctor of Claud Foster Hall.

Udał się do Camp Pendleton w Kalifornii jako oficer Field Medical School, a także jako porucznik Marynarki Wojennej. Później służył w Chu Lai w Wietnamie w Korpusie Medycznym B 3. Dywizji Morskiej jako oficer segregujący, a także jako chirurg szczękowy. Po powrocie ze służby w kraju został przyjęty na staż i rezydenturę w Youngstown Hospital Association w Northside and Southside Hospital. Następnie zbudował własny gabinet stomatologiczny, a także założył klinikę stomatologiczną w Howland Corners, gdzie wykonywał swój zawód przez 52 lata. Był także członkiem Corydon Palmer Dental Association przez 52 lata oraz American Dental Association.

Jego hobby obejmowało oglądanie piłki nożnej Ohio State Bucks i Cleveland Browns, a także trenowanie drużyn baseballowych syna. Lubił wykonywać prace ogrodowe, a także utrzymywać gabinet i praktykować stomatologię. Jako kochany ojciec najbardziej lubił spędzać czas z rodziną i być ich mentorem. Był życzliwy i hojny, zawsze robił wszystko, co w jego mocy, by w razie potrzeby pomóc. Był kochany i szanowany przez całą swoją rodzinę, przyjaciół i pacjentów.

Przeżył swoją byłą żonę i towarzyszkę życia, Janet Schuster; Córka Lori Kinkila z Polski; Dwóch chłopców, John (Kimberly) Schuster z Howland i Brian Schuster z Wiednia; Rodzeństwo, Florence, Bertha, Charlotte, Mary Ann, Betty, Bob, Ron, Ed, Joyce, Bernadette i Larry; I dwoje wnuków, MacKenzie i Kylie.

READ  Polskie LPP optymistycznie ocenia zachowania konsumentów w drugiej połowie roku

Wizyta odbędzie się w godzinach 13: 00-14: 00 we wtorek 25 maja 2021 r. W Kirila Funeral Home, Inc., 258 Poland Ave. W Struthers, a następnie nabożeństwo o 14.00, także w domu pogrzebowym. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Riverside w Polsce, po odbyciu służby wojskowej przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych.

Rodzina chciałaby, aby darowizny trafiły do ​​kliniki Youngstown VA Clinic, 1815 Belmont Ave. , Youngstown, OH 44504-1106, 330-740-9200.

Aby wyświetlić ten nekrolog lub wysłać kondolencje online, odwiedź witrynę www.kirilafh.com

Rodzina i dom pogrzebowy będą praktykować dystans społeczny i stosowne protokoły sanitarne. W ramach grzeczności społecznej noś maskę lub maskę na twarz.

(Uwaga specjalna)