Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dostawca ekranów Apple może stracić na ogromnym popycie na iPhone’a 14 po tym, jak został przyłapany na skracaniu rogów

Chiński producent ekranów Beijing Oriental Electronics (BOE) może stracić 30 milionów zamówień na wyświetlacze dla nadchodzącego iPhone’a 14 po tym, jak podobno zmienił konstrukcję ekranu iPhone’a 13, aby zwiększyć wskaźnik zwrotów lub produkować niewadliwe produkty, wynika z raportu firmy Elektryczność (przez 9to5Mac).

Jabłko kosztowało Bank Anglii W przypadku ekranów iPhone’a 13 wyprodukowanych w październiku ubiegłego roku, krótkotrwała umowa zakończyła się na początku tego miesiąca, kiedy Apple podobno przyłapał BOE na zmienianiu szerokości obwodów tranzystorów cienkowarstwowych w wyświetlaczu iPhone’a 13 bez wiedzy Apple. (Czy naprawdę myśleli, że Apple nie zauważy?).

Jednak ta decyzja może nadal prześladować Bank of England, ponieważ Apple może zdjąć z firmy zadanie stworzenia wyświetlacza OLED również dla iPhone’a 14. Dla mnie ElektrycznośćBank Anglii wysłał dyrektora do centrali Apple w Cupertino w celu wyjaśnienia incydentu i powiedział, że nie otrzymał zamówienia na prezentację iPhone’a 14. Apple ma ogłosić iPhone 14 W przypadku tej jesieni, ale Elektryczność Mówi, że produkcja jego wyświetlacza może rozpocząć się już w przyszłym miesiącu.

Zamiast Banku Anglii Elektryczność Apple spodziewa się podzielić 30-milionowy popyt na wyświetlacze między LG Display i Samsung Display, dwóch głównych dostawców wyświetlaczy. Samsung prawdopodobnie wyprodukuje 6,1 i 6,7-calowy ekran dla nadchodzącego iPhone’a 14 Pro, podczas gdy LG ma wprowadzić 6,7-calowy ekran dla iPhone’a 14 Pro Max.

Dla mnie plotki o MacuBOE wcześniej produkował wyświetlacze tylko dla odnowionych iPhone’ów. Apple później zatrudnił firmę Dostarczyć ekrany OLED do nowego iPhone’a 12 w 2020 roku, ale pierwsza partia paneli nie przeszła rygorystycznych testów kontroli jakości Apple. Od początku od tego roku, Wpłynęło to również na produkcję Bank of England Poprzez niedoskonałość układu sterownika wyświetlacza.

READ  Uber wydaje ogromną aktualizację dla zielonych kierowców — oto wszystko, co musisz wiedzieć