Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Donald Trump zirytowany: „Jak mam przegrać z upośledzonym umysłowo?

Znawca powiedział, że wściekły Donald Trump nazwał swojego ówczesnego rywala Joe Bidena „upośledzonym umysłowo”, ponieważ walczył z wczesnymi przegranymi w sondażach.

Mówiono, że gniewny komentarz został wygłoszony na początku zeszłego roku podczas spotkania politycznego, kiedy były prezydent USA wyraził swój gniew.

Trump poszedł przegrać wybory w USA i Demokratę Joe Biden Objął urząd na swoim miejscu.

Sensacyjne zarzuty zostały przedstawione w nadchodzącej książce korespondenta Wall Street Journal White House, Michaela Bendera.

Praca „Honestly, We Won This Election”: The Inside Story of How Trump Lost zostanie opublikowana w sierpniu.

Mówiono, że wierzył, że rywalizująca partia zamierza zamienić Joe Bidena na innego kandydata

Według Vanity Fair Fragment książki mówi, że wybuch wściekłości miał miejsce na początku 2020 roku, kiedy Trump „zmagał się z pogodzeniem się ze swoją pozycją we wczesnych sondażach”.

Książka twierdzi, że Trump stracił panowanie nad sobą i przerwał „spotkanie polityczne w Gabinecie Owalnym, aby zapytać: 'Jak mogę przegrać w sondażach z osobą upośledzoną umysłowo?’ „

Poinformowano również, że Trump przekonał się, że Demokraci planują zmienić Joe Bidena na innego kandydata, takiego jak Hillary Clinton lub Michelle Obama, latem.

Podczas spotkania miesiąc po wybuchu Covid w Stanach Zjednoczonych Trump podobno twierdził, że przywódcy Demokratów „zda sobie z tego sprawę [Biden is] Stary i dadzą go komuś innemu. Dadzą go Hillary albo Michelle Obamie.

Autor twierdzi, że Trump trzymał się tego pomysłu tak mocno, że wykorzystał go jako powód do opóźnienia „dużych wydatków przeciwko Bidenowi na początku miesiąca”.

Data premiery książki została ustalona na 10 sierpnia i zostanie opublikowana przez Twelve.

READ  Oszałamiające włoskie miasto sprzedające setki domów za jedyne euro - wiadomości ze świata