Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Donald Trump kiedyś błędnie napisał King Charles w strasznym błędzie na Twitterze

Donald Trump kiedyś błędnie napisał King Charles w strasznym błędzie na Twitterze

Donald Trump pojawił się na Twitterze po wizycie państwowej u zmarłej królowej Elżbiety II, a następnie księcia Karola, i dostał czerwonej twarzy po bardzo zawstydzającym błędzie w tytule.

Książę Karol i ówczesny Donald Trump w Portsmouth w czerwcu 2019 r((AFP/Getty Images)

Były prezydent USA Donald Trump udzielił wywiadu walijskiej dziennikarce Maxine Hughes do filmu dokumentalnego Extreme World, który zostanie wyemitowany na walijskim kanale S4C.

Reżyserka filmu dokumentalnego opisała 76-latka jako najtwardszą osobę, jaką kiedykolwiek spotkała, ponieważ „zawsze odpowiada tak, jak chce”, powiedziała Welsh Screen Summit.

Ponad rok zajęło amerykańskiemu dziennikarzowi skontaktowanie się z byłym prezydentem USA, który bez wątpienia odświeżyłby swoją znajomość języka walijskiego przed wywiadem.

Trump słynie z czerwonej twarzy w 2019 roku po zawstydzającej pomyłce nazwiska z ówczesnym księciem Karolem.

Donald Trump nazwał króla „księciem wielorybów”(Getty Images)

Nawiązując do niedawnej wizyty państwowej w tamtym czasie, ówczesny prezydent USA napisał na Twitterze i nazwał przyszłego króla „księciem wielorybów”.

Trump napisał: „Codziennie spotykam się i rozmawiam z„ zagranicznymi rządami ”. Właśnie spotkałem się z królową Anglii (Wielka Brytania), księciem wielorybów, premierem Wielkiej Brytanii, premierem Irlandii, Prezydent Francji i Prezydent Polski”.

Rozmawialiśmy o wszystkim! Czy powinienem natychmiast skontaktować się z FBI w sprawie tych rozmów i spotkań?

READ  Eksperci stwierdzili, że czaszka wilka na szczycie 1800-letniego grobowca została pozostawiona przez rabusia, który obawiał się zemsty