Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Donald L. Buzek 1941-2021 | Wiadomości, sport, praca

SILVER LAKE, CA – Donald L. Buzek, 80 lat, zmarł w poniedziałek 30 sierpnia 2021 roku, po roku choroby.

Don urodził się 6 maja 1941 r. w Youngstown jako syn nieżyjących już Nicka i Neila Buzków. Ukończył Eastern High School, klasa 1959, następnie uczęszczał do Carnegie Mellon University, klasa 1964, BFA.

Na krótko przeprowadził się do Nowego Jorku, zanim dotarł do Los Angeles, miasta, które naprawdę kochał i z dumą nazywał swoim domem.

Był członkiem California Board of Realtors, pracował dla Sotheby’s International Realty, gdzie przebywał przez 53 lata sprzedając nieruchomości wzdłuż i w dół wybrzeża Kalifornii, ale większość czasu spędzał na zabawianiu przyjaciół i sąsiadów w swoim „domu na wzgórzu, „, jak to opisał.

Don był podróżnikiem po całym świecie, od Szkocji po Afrykę i wszystkie kraje pomiędzy nimi. Pracował jako wolontariusz w całym Los Angeles, dostarczając żywność i ubrania bezdomnym, i był członkiem AA przez 60 lat, co bardzo cenił.

Pozostawił rodzeństwo Kena z Polski i Boba (Andrea) z Las Vegas; Siostrzenica Alison (John) Bartko z Las Vegas i ich dzieci Abby, Emily i AJ; i siostrzeniec, Robert Jr. pochodzi z Waszyngtonu i Houston w Teksasie.

Specjalne nabożeństwa odbyły się w Forest Laws Funeral Home w Glendale w Kalifornii.

(uwaga specjalna)

READ  Gutsy Evans pomaga Wielkiej Brytanii pokonać Hiszpanię i zdobyć Puchar Anglii