Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Don Lemon zwolniony Najnowsze wiadomości: kongresman broni zwolnionej gwiazdy CNN przed wywiadem z Vivekiem Ramaswamym

Don Lemon odpowiada na „ignorancką” tyradę białej supremacji Tuckera Carlsona

Don Lemon został zwolniony przez CNN po 17 latach pracy w sieci.

Howard Stern odpowiedział na tę wiadomość, argumentując, że Lemon miał „szczęście”, że stracił pracę w tym samym czasie, gdy Tucker Carlson został zwolniony z Fox News.

„Don na zawsze będzie częścią rodziny CNN i dziękujemy mu za jego wkład w ciągu ostatnich 17 lat” – powiedział CNN. „Życzymy mu wszystkiego najlepszego i będziemy go zachęcać w jego przyszłych wysiłkach”.

Lemon odpowiedział na tę wiadomość własnym oświadczeniem na Twitterze, mówiąc, że jest „zrozpaczony” po poinformowaniu swojego agenta o decyzji i wyrażając ubolewanie z powodu braku „taktu” w radzeniu sobie z sytuacją, co CNN zdementowało jako „niedokładne”. .

New York Times Od tego czasu doniesiono, że gorący wywiad, którego gospodarz programu udzielił w zeszłym tygodniu aspirującemu republikańskiemu kandydatowi na prezydenta Vivekowi Ramaswamy, wprawił kierownictwo w „wściekłość” i odegrał rolę w jego usunięciu.

1682557973

Nikki Haley świętuje sezon cytrynowy spersonalizowanymi towarami

Była gubernator Karoliny Południowej i ambasador USA przy ONZ, obecnie kandydatka Republikanów na prezydenta, zamieściła wczoraj na Twitterze wiadomość o upadku mężczyzny, który kontrowersyjnie zasugerował, że jest „spóźniona” i nie marnowała czasu, by zmienić ten moment w wyprzedaż. możliwość.

„Wspaniały dzień dla kobiet na całym świecie. A teraz pozbądźmy się mężczyzn z kobiecych sportów” – napisała, przed wręczeniem grupy puszek po piwie wypełnionych jej hasłami.

Toma Murraya27 kwietnia 2023 02:12

1682554790

Rick Ross oferuje Donowi Lemonowi pracę w Wingstop

„Z jakiegoś powodu myślę, że wiesz, co zrobić z nimi ze skrzydełkami z cytryny i pieprzu, więc facet przysłał twoje CV” – powiedział Ross.

„Siedemnaście lat, do cholery. Ale upewnię się, że postawię cię przed porządnym pieczonym bratem.”

Toma Murraya27 kwietnia 2023 01:19

1682550043

Don Lemon zaprzecza zarzutom o mizoginię, nazywając je „ewidentnie fałszywymi”

Tak o oskarżeniach o seksizm pod jego adresem powiedział sam prezenter.

(Wizja 2021)

Prezenter wiadomości CNN powiedział, że historia została oparta na anonimowej 15-letniej plotce.

Ingę Barkelle27 kwietnia 2023 00:00

1682546443

Kongresman z Kalifornii broni Lemon podczas wywiadu z Ramaswamym

Jak wspomnieliśmy wcześniej, New York Times Podobno kierownictwo CNN było wściekłe z powodu gorącego wywiadu Dona Lemona z biznesmenem i aspirującym republikańskim kandydatem na prezydenta Vivekiem Ramaswamy w zeszłym tygodniu, w którym para walczyła o historię ruchu na rzecz praw obywatelskich, gdy współgospodarz Bobby Harlow niezdarnie opadł na jej krzesło.

Jednak kongresman z Demokratycznej Kalifornii, Ro Khanna, stanął w obronie prezentera, przesyłając dalej klip i komentując: „Don Lemon miał rację. ruch na rzecz praw obywatelskich Czarnych utorował drogę do ustawy o imigracji z 1965 r., aby rodzina Viveka lub moja mogła przyjechać do Ameryki. Mamy ogromny dług ”.

Ingę Barkelle26 kwietnia 2023 23:00

1682542843

Nikki Haley nie marnuje czasu, używając soku z cytryny do promocji towarów

Była gubernator Karoliny Południowej i ambasador USA przy ONZ, obecnie kandydatka Republikanów na prezydenta, zamieściła wczoraj na Twitterze wiadomość o upadku mężczyzny, który kontrowersyjnie zasugerował, że jest „spóźniona” i nie marnowała czasu, by zmienić ten moment w wyprzedaż. możliwość.

„Wspaniały dzień dla kobiet na całym świecie. A teraz pozbądźmy się mężczyzn z kobiecych sportów” – napisała, zanim wręczyła zestaw puszek po piwie ozdobionych jej hasłami.

Była zwolniona prezenterka CNN twierdzi, że Biały Dom ma nadzieję, że „nie jest u szczytu życia”

Ingę Barkelle26 kwietnia 2023 22:00

1682539207

Co stanie się z CNN dziś rano?

Podczas wcześniejszego odejścia Lemona, po jego kontrowersyjnych komentarzach na temat wieku Nikki Haley, spiker Sarah Sydner zastąpiła go wraz ze współgospodarzem Bobbym Harlowem.

Jednak w tej chwili sieć nie ogłosiła jeszcze żadnych planów dotyczących stałej wymiany. Na razie Harlow i współprowadząca Caitlan Collins będą nadal prowadzić program jak zwykle.

Ingę Barkelle26 kwietnia 2023 21:00

1682535607

Współprowadzący Bobby Harlow i Caitlan Collins reagują na strzelaninę Dona Lemona

Rankiem po tym, jak CNN ogłosiło zwolnienie Lemmona, CNN dziś rano To było jak zwykle ze współprowadzącymi, Bobbym Harlowem i Caitlanem Collinsem, gospodarzami programu.

Jednak zanim przeszli do dzisiejszych wiadomości, obaj szybko i optymistycznie pożegnali Lemona, życząc mu wszystkiego najlepszego.

(Wizja 2022)

Lemon została zwolniona w poniedziałek po 17 latach pracy jako nadawca w CNN

Ingę Barkelle26 kwietnia 2023 o godzinie 20:00

1682532007

Howard Stern ocenia Dona Lemona jako „szczęśliwego”, ponieważ strzelanina zbiegła się z Tuckerem Carlsonem

Podczas gdy Don Lemon twierdził, że jego wypowiedzenie nastąpiło bez ostrzeżenia, Howard Stern zasugerował, że w tym wszystkim był dobry moment.

Osobowość telewizyjna argumentowała, że ​​​​ponieważ strzelanina Lemon zbiegła się z rozstaniem Fox News z Tuckerem Carlsonem, kontrowersyjny gospodarz przyciągnąłby najwięcej uwagi, pozostawiając Lemon z mniej ostrą krytyką.

(Getty Images)

Lemon i Carlson z CNN ogłosili swoje odejście w poniedziałek (24 kwietnia).

Ingę Barkelle26 kwietnia 2023 19:00

1682528446

Michelle Yeoh odniosła się do Dona Lemona w swoim przemówieniu z okazji wręczenia Oscarów

Seksistowska uwaga Lemona na temat Nikki Haley przyniosła mu wezwanie od zdobywczyni nagrody dla najlepszej aktorki na tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów w Los Angeles zaledwie w zeszłym miesiącu.

Peony Hirwani wspomina łamiący serce moment dla kotwicy, gdy został uderzony mieczem przez legendarną gwiazdę kina akcji Michelle Yeoh, która całowała swoją statuetkę za Wszystko jest wszędzie jednocześnie.

Joego Somerlada26 kwietnia 2023 18:00

1682525746

Skandal z Donem Lemonem nie jest skandalem

Do Indyjskie dźwiękiClemence Michalon wywołała to w aferze Lemona z „przeszłością majora” na początku tego roku, co wydaje się być początkiem końca jego pracy w CNN.

Joego Somerlada26 kwietnia 2023 17:15