Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Domy w Leeds na sprzedaż: zobacz wnętrze tego architektonicznego klejnotu ze wspaniałą rodzinną przestrzenią życiową

Domy w Leeds na sprzedaż: zobacz wnętrze tego architektonicznego klejnotu ze wspaniałą rodzinną przestrzenią życiową

Inspirujący projekt skupia się na oświetleniu i elementach przestrzennych, aby stworzyć jasną, całoroczną przestrzeń życiową.

Po wejściu, oszałamiająca kuchnia, wraz z dużą wyspą i barem śniadaniowym, łączy funkcjonalność, praktyczność i wystrój, tworząc płynne przejście do salonu.

Znajdujący się w samym sercu posiadłości salon służy jako prawdziwe centrum towarzyskie, tworząc idealną przestrzeń na wiele okazji, zarówno dla rozrywki gości, jak i relaksu przed kominkiem.

Na parterze znajduje się również sypialnia, która korzysta z własnego apartamentu.

Na pierwszym piętrze znajdują się jeszcze cztery sypialnie o dużych rozmiarach, każda z dodatkową zaletą wbudowanych rozwiązań do przechowywania.

Druga sypialnia, największa z czterech sypialni, ma luksus dodatkowego miejsca do przechowywania wraz z łazienką z prysznicem.

Rezydencja na pierwszym piętrze wykończona jest dużą, luksusową łazienką rodzinną z wolnostojącą wanną i kabiną prysznicową.

Na drugim piętrze znajduje się główna sypialnia z garderobą z dużym rzędem wbudowanych szaf z dużą ilością dodatkowych schowków z tyłu, która prowadzi do łazienki z prysznicem.

Umieszczony z tyłu i po bokach tej narożnej posiadłości, starannie zaprojektowany ogród został pięknie stworzony, aby zapewnić kilka części przestrzeni życiowej, które pasują do nastroju lub okazji.

Dom położony jest w dzielnicy Dringhouses w Yorku, z doskonałym połączeniem z centrum Leeds przez dworzec kolejowy w Yorku i autostradę A64.