Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dom Polski Sun Santa Gala ku czci Boba Garacha

Dom Polski Sun Santa Gala ku czci Boba Garacha

lowell – w życiu, Roberta „Boba” Jarkesa Był człowiekiem, który dbał o społeczność. Pochodzący z Lowell zmarł w styczniu ubiegłego roku, ale nadal troszczy się o swoją społeczność.

Czternasta doroczna rodzinna impreza bożonarodzeniowa Sun Santa, prowadzona przez Lowell’s Polish American Veterans and Ladies, będzie uhonorowaniem wieloletniego kibica tego wydarzenia. Wpływy z koncertów zasilają Sun Santa Fund, który zapewnia pomoc świąteczną lokalnym rodzinom w 23 społecznościach obsługiwanych przez The Sun.

W 1988 roku organizacja charytatywna Lowell Sun, która pomagała miejscowym rodzinom od 1947 roku, zdała sobie sprawę, że miejscowe rodziny walczą o prezenty świąteczne dla swoich dzieci i przygotowanie świątecznego posiłku, i założyła Pudełko Świętego Mikołaja aby zaspokoić te potrzeby. Od momentu powstania Sun Santa, dzięki hojności lokalnej społeczności, przekazał ponad 2,1 miliona dolarów na pomoc lokalnym rodzinom.

Publiczność jest zaproszona na uroczystość w Polskim Domu Narodowym / Klubie Dom Polski w niedzielę, 11 grudnia, od 13:00 do 17:00, przy Coburn Street 10.

Rodzinne przyjęcie bożonarodzeniowe obejmuje jedzenie, muzykę, loterię, zajęcia dla dzieci i niespodziewanego gościa na biegunie północnym. Sugerowana darowizna wynosi 5 USD od osoby, a dzieci poniżej piątego roku życia wchodzą za darmo.

Jaracz pomógł zorganizować klubową imprezę Sun Santa 2021, podczas której zebrano 1845 $, część z 300 000 $ zebranych podczas miesięcznych imprez charytatywnych, które obejmowały gra jazdyi wyciągnąć kosz i procesja.

Weteran Sił Powietrznych służył jako kapitan Lowell PAV, a także asystent PAV w Massachusetts i był członkiem Pelham, NH American Legion. Jarach był także właścicielem i dyrektorem Unlimited Sales of New Hampshire, komercyjnego dostawcy modeli biznesowych i druku.

W poprzednich latach uczestnicy przynosili nieopakowane zabawki, takie jak lalki rowerowe, gry planszowe, zestawy dla dzieci i pluszaki. Klub oczywiście przyjmuje również datki pieniężne.

READ  Greiner ogłosił inwestycję 10 milionów funtów w Djnannon Packaging Factory

Wszystkie zebrane pieniądze pozwalają ponad 1200 rodzinom na otwieranie prezentów w Boże Narodzenie.

Każda darowizna, duża lub mała, zmienia życie rodzin w potrzebie, powiedziała Nancy Roberts, koordynatorka Sun Santa, która nadzoruje świąteczną zbiórkę pieniędzy.

„W Greater Lowell będzie wiele małych dzieci, które dzięki hojności i wsparciu darczyńców z radością obudzą się w świąteczny poranek z prezentami od Świętego Mikołaja” – powiedziała.

15 grudnia

• Westford Remembers / Team Forever Young będzie gospodarzem dorocznej imprezy Food for Cause w Evviva Trattoria w Westford w godzinach 17:30-21:00. Wydarzenie obejmuje losowanie koszy upominków. Część obiadu i loterii korzyści Sun Santa.

17 grudnia

• Przedstawiciel stanowy Jim Arcero z D-Westford będzie gospodarzem dorocznej imprezy w Komendzie Głównej Policji w Littleton, 500 Great Road, w godzinach od 10:00 do 12:00. Uczestnicy są zobowiązani do przyniesienia czeku wystawionego na The Sun Santa Fund i/lub nowej, nieopakowanej zabawki Toys for Tots for Tots.

• Burmistrz Lowell, Sukharie Chau, będzie gospodarzem trzeciej corocznej świątecznej imprezy „Drive & Drop” w Lowell Boys & Girls Club w Greater Lowell, 657 Middlesex Street, Lowell, w godzinach od południa do 14.00. Uczestnicy muszą przynieść czek na Santa’s Sun Fund i/lub Nowa rozpakowana gra dla lokalnych dzieci.

Bezpieczne darowizny online można składać pod adresem lowellsun.com/sun-santa lub pocztą na adres The Sun Santa Fund, PO Box 2439, Lowell, MA 01851.