Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dolores R.  Romeo 1930-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Dolores R. Romeo 1930-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Dolores R. Romeo, lat 93, mieszkanka Struthers przez całe życie, zmarła w poniedziałek 20 listopada 2023 r. w Domu Opieki Valley, otoczona kochającą rodziną.

Dolores, znana rodzinie i przyjaciołom jako „Lumpy”, urodziła się 26 stycznia 1930 roku w Youngstown jako córka zmarłego Henry’ego i Velmy McCurdy Landgraf.

W 1948 roku ukończyła Liceum Struthers.

Dolores przez kilka lat pracowała jako księgowa w Youngstown Sheet & Tube, a później przez ponad 20 lat w Men-Guer Chrysler-Plymouth w Struthers, aż w 1993 r. przeszła na emeryturę.

Była dumną członkinią Kościoła Prezbiteriańskiego Struthers, obecnie znanego jako Kościół Struthers Parkside, gdzie spędziła kilka lat jako diakon, członkini klasy Szkoły Niedzielnej i kurator Szkoły Niedzielnej.

Dolores miała wiele zainteresowań. Lubiła grać w karty i przez lata należała do wielu różnych klubów karcianych. Lubiła grać w kręgle, a później została członkinią kobiecej ligi bocce przy Towarzystwie Matki Bożej z Góry Karmel w Louisville. Uwielbiała pikować i była członkinią gildii Where the Corners Meet Quilt w New Wilmington w Pensylwanii. Co tydzień szyła także z grupą Kościoła Metodystycznego Struthers. Dolores była dumna ze swoich umiejętności i uszyła dziesiątki pięknych kołder jako prezenty dla swojej rodziny. Podobało jej się także bycie członkiem grupy Lowellville Senior Citizens, pełniąc funkcję prezesa klubu.

Dolores była oddaną żoną, matką i babcią. Była bardzo aktywna w życiu swoich wnuków i uwielbiała uczestniczyć w grupach 4-H i wydarzeniach sportowych. Jej rodzina zawsze z niecierpliwością czekała na jej kuchnię, zwłaszcza na pysznego kurczaka i niedzielny sos. Nie mogła się doczekać częstych wyjazdów do Fort Lauderdale, aby spędzać czas ze swoim synem Jimem. Uwielbiała podróżować ze swoim wnukiem Danielem. Razem podczas swoich rejsów odwiedzili wiele wyjątkowych miejsc i zawsze byli duszą towarzystwa.

Dolores pozostawiła trójkę dzieci: Reginę Romeo z Polski, Carol Romeo z Lowellville i Jamesa Romeo z Fort Lauderdale na Florydzie; troje wnuków, Paolo Ricottelli z Lowellville, Danielle Ricottelli z Cleveland i Cara (Steve) Sozzani ze Struthers; troje wnuków: Benjamin, Caroline i Sophia Sosani; brat James Landgraf z Lowellville; szwagierka Beverly Landgraf z Polski oraz liczne siostrzenice i siostrzeńcy.

READ  Oto rozdział i werset w historii łyżwiarki szybkiej Erin Jackson - OlympicTalk

Dolores poprzedziła śmierć swojego męża, z którym żyła od 42 lat, Vincenta Jamesa Romeo, którego poślubiła 14 listopada 1950 r. i zmarł 2 lutego 1992 r.; dwaj bracia, Henry W. Landgraf II i Robert Landgraf; dwie siostry, Carol Landgraf i Beverly Landgraf; i jego szwagier Jerzy Skrbina.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w godzinach 11:00–12:45, a pogrzeb odbędzie się w sobotę 25 listopada 2023 r. o godzinie 13:00 w kościele Parkside Church, 110 Poland St., Struthers, z udziałem ks. Jamesa Berkebile i ks. Lori Valenzesi pełnić obowiązki.

Rodzina prosi, aby datki pieniężne przybierały formę datków na rzecz Parkside Church, 110 Poland Ave., Struthers, OH 44471 lub na rzecz ulubionej organizacji charytatywnej darczyńców, ku czci Dolores.

Aranżacją zajął się dom pogrzebowy Davidson-Baker Funeral Home, 11 Spring St., Struthers.

(specjalne powiadomienie)