Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dolores A. Pręgowany 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Dolores A. Brindel, 93 lata, zmarła spokojnie we wtorek wieczorem, 21 września 2021 r., na Briarfield Place w Boardman, po długim i satysfakcjonującym życiu.

Urodzona 7 kwietnia 1928 r. w Youngstown, Dolores została wychowana przez swojego wujka i ciotkę Cliffa i Anne Dolansky Rauschenberg i przez całe życie mieszkała w tej okolicy.

Była absolwentką South High School w 1946 r. i była gospodynią domową, która poświęciła dużą część swojego dorosłego życia na wychowanie i opiekę nad swoją rodziną. Później przez 20 lat pracowała w Mahoning Bank jako przedstawiciel obsługi klienta, następnie w różnych sklepach z pamiątkami, przechodząc na emeryturę w 2010 roku.

Pani Brindel była członkinią kościoła św. Karola w Boardman. Była również członkiem American Businesswomen’s Association i TOPS oraz sekretarzem komitetu zjazdów klas licealnych.

Dolores bardzo lubiła swoją rodzinę, zwłaszcza wnuki.

Jej mąż, William E. Brendel, którego poślubiła 27 września 1947 roku, zmarł 21 czerwca 1979 roku.

Pani Brendel pozostawiła pięciu synów, Williama E. (Caroline) Brendela z Henderson, Nevada, Charlesa Brendela z Youngstown, Roberta (Lana) Brendela z Kolumba, Raymonda Brendela z Polski i Kennetha Brendela z Youngstown; ośmioro wnucząt, Daniel, Bailey, Brian, Megan, Stephanie, Eric, Amanda i Leah; I 10 prawnuków, Rolf, Crowe, Darren, Trevan, Ian, Tally, Maggie, Erin, Carson i Magnolia oraz jeszcze jeden w drodze.

obok męża; córka Margaret Eileen Brindle; A jego brat, Joseph Carano, poprzedził śmierć Dolores.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 17 do 19 w poniedziałek 27 września 2021 r. w Kinnick Funeral Home, 477 N. Meridian Road, Youngstown.

Rodzina i przyjaciele mogą również dzwonić od 10:30 do 11:00 we wtorek, 28 września 2021 r., do kościoła św. Karola w Boardman, gdzie o godzinie 11:00 odbędzie się chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe.

Pogrzeb odbędzie się po mszy i odbędzie się w Forest Lawn Memorial Park w Boardman, gdzie Dolores zostanie pochowana w pobliżu męża i córki.

READ  Długie podróże frustrują niektóre zespoły podczas rozrastającego się Euro 2020 | sporty bawole

Odwiedź stronę www.kinnickfuneralhome.com, aby wyświetlić i udostępnić ten nekrolog oraz przesłać kondolencje online.

(uwaga specjalna)