Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dobre czasy: bieganie po syna | zabawa

Nowość w tym tygodniu

Śmiej się w Teatrze Centrum Sztuki

Komedia Lesliego Kimballa „For Old Broads” będzie dostępna w weekendy do 22 maja w Arts Centre Theatre. Spektakl jest komediowym spojrzeniem na życie w domu spokojnej starości dla seniorów.

Uzyskaj więcej z Kroniki Hrabstwa Citrus

Bilety kosztują 21 USD i są dostępne online pod adresem artcentertheatre.org Lub w kasie kampusu Art Center przy 2644 N. Annapolis Ave. w Citrus Hills. Kasa biletowa czynna jest od 13 do 13 siedem dni w tygodniu i na godzinę przed koncertami.

rzucanie cefalem, wiosenny festiwal 14 maja

Florida Cracker Homosassa Mullet i Spring Festival zaplanowano od 10:00 do 17:00 w sobotę 14 maja.

Uroczystości odbędą się przy 5530 S. Mason Creek Road, w centrum Starego Miasta Homosassa.

Sponsorowane przez Homosassa Civic Club Inc. Dzisiejsze wydarzenia obejmą muzykę na żywo, gry, w tym mistrzostwa Cornhole, sprzedaż sztuki i rękodzieła, jedzenie i napoje oraz wiele innych.

Opłata za parking w wysokości 5 USD zostanie sfinansowana ze zbiórki pieniędzy na szkołę podstawową Homosassa. Na festiwalu akceptowana będzie tylko gotówka, z dostępnymi bankomatami.

zwierzęta nie są akceptowane; Żadna żywność/napoje z zewnątrz nie będą dozwolone.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Facebook na Homosassa Mullet Toss i Spring Festival i odwiedź www.homosassacivicclubinc.org.

Dalej kontynuuje

Zbieranie funduszy River Raiders

Oddział River Riders Stowarzyszenia Chrześcijańskich Motocyklistów (CMA) dołączy do motocyklistów z całego świata, aby jeździć na motocyklach podczas corocznego dnia zbiórki funduszy, Run for the Son, który zbiera miliony dolarów na transport, materiały i materiały wideo dla misjonarzy. Kapłani na całym świecie.

Wycieczka rozpocznie się od bezpłatnego śniadania naleśnikowego o godzinie 9 rano 7 maja w Crystal Harley-Davidson, 1147 S. Suncoast Blvd. Homosassa. Rejestracja na akcję zbiórki od 9:00 do 10:00

Przejażdżka grupowa wyruszy o 10:15 i przeniesie się do Otter Springs Park i Campground, gdzie jeźdźcy z całej północno-zachodniej Florydy zbiorą się na bezpłatny lunch, gry rowerowe, rozrywkę na żywo przy Remnants Altar, nagrody drzwiowe, cichą aukcję i możliwości darowizn .

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Mickey O’Donnell, prezesem, pod numerem 457-228-3736 lub wyślij e-mail na adres [email protected]

krąg bębna o zachodzie słońca

Drum Circle w Second Sunday Sunset spotka się 8 maja o godzinie 18:00 w ostatnim schronisku piknikowym w Fort Island Gulf Beach, 16000 W. Fort Island Trail, Crystal River. Jeśli w czasie rozpoczęcia pada deszcz, koło bębna zostanie anulowane.

Ten krąg bębnów to bezpłatne wydarzenie społecznościowe, które istnieje od 15 lat. Grupa obejmuje różnorodność i ma na celu pomóc ludziom cieszyć się „łączeniem się z innymi poprzez życie w teraźniejszości” przez kilka godzin za pomocą uniwersalnego języka rytmu.

Przynieś bębny, flety, rockery i inne małe instrumenty perkusyjne, a także krzesło, napoje i spray na owady. Tancerze są mile widziani i zachęcani. Regulamin parku nie zezwala na psy, alkohol i palenie na plaży.

Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj Citrus County Drummers na Facebooku lub zadzwoń do Charlotte pod numer 352-344-809.

READ  Wielki cios do odkrycia w Polsce

Konkurs Play Festival

Dowiedz się, jak udoskonalić swoje pomysły na historię w 10-minutowym przedstawieniu, gdy dyrektor artystyczny Valerie Players Patrick Earhardt prowadzi sześciotygodniową lekcję pisania scenariuszy w poniedziałkowe wieczory o 18:30 od 16 maja do 20 czerwca w Valerie Theatre Terrace w Inverness .

Zajęcia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ale frekwencja będzie ograniczona do 8-10 osób. Uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje sztuki na 10-minutowym festiwalu zabaw zaplanowanym przez Valerie Players w dniach 16-18 września. Publiczność zostanie również zaproszona do nadsyłania scenariuszy.

Na festiwal wybranych zostanie osiem sztuk. Aby uzyskać informacje, wyślij e-mail na adres [email protected]

Wydarzenie zbiórki funduszy Riders

Dołącz do rozdziału 237 Amerykańskich Jeźdźców Legionu na zbiórkę pieniędzy na wieńce dla naszych poległych bohaterów 28 maja od 14 do 18 w American Legion Post 237, 6726 N. Lecanto Highway, Beverly Hills.

Grillowana kanapka z wolno gotowaną piersią, sałatka ziemniaczana i kukurydza cukrowa będzie dostępna za 12 USD. 50/50 Auction, Sweepstakes i Silent będą oferowane podczas tego wydarzenia. Muzykę zapewni Hat Trick.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Johnem Ruby, dyrektorem American Legion Riders Chapter 237, pod numerem 352-897-4776.

BH Fishing Club Karta wojskowa

Klub myśliwski z Beverly Hills organizuje imprezę wojskową 13 lipca w sali kościelnej Beverly Hills Community Church.

Rezerwacje są akceptowane, a 15 USD należy wpłacić do 1 lipca, aby zarezerwować miejsce.

Zadzwoń do Karen Goelet, przewodniczącej, pod numer 352-228-0803 lub wyślij e-mail na adres [email protected]

Program komediowy dla stowarzyszenia inkubatorów

Stowarzyszenie Rodziców Zastępczych Hrabstwa Citrus zorganizuje zbiórkę pieniędzy pod tytułem „Śmiech opiekuńczy dla dzieci” o 19:00 28 maja w Valerie Theatre, 207 Court Square w Inverness. Drzwi otwierają się o 18:00

Uczestnicy mogą przywieźć własne przekąski i napoje. Będą kosze loterii, opłata 50/50 i cicha aukcja.

Bilety 20 dolarów. To jest ponad 18-letni nieletni. Aby kupić bilety, przekazać darowiznę lub zasponsorować, odwiedź funny4funds.com/wydarzenia.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do Scotta pod numer 352-419-4554 lub wyślij e-mail na adres [email protected]

Kolekcja Teatralna Centrum Sztuki

Centrum Sztuki w Citrus County Theatre ogłosiło swój program na sezon 2022-23.

Przez pozostały 2022 rok:

  • „Pewnego razu”, komedia muzyczna, 15-17 lipca, 22-24 lipca, 29-31 lipca
  • Komedia „The Outsider”, 16-18 września, 23-25, 30, 1 października, 2 października
  • „Let’s Murder Marsha”, Komedia, 4-6 listopada, 11-13 i 18-20
  • Teatr Młodzieży, 9-11 grudnia

W 2023 roku:

  • Musical „I Love Piano”, 13-15 stycznia i 20-22 stycznia
  • „The Robin Hood Caper”, Komedia, 24-26 lutego, 3-5 marca, 10-12
  • „Don’t Remember My Name”, komedia, 14-16 kwietnia oraz 21-23 kwietnia i 28-30 kwietnia

Aby uzyskać więcej informacji na temat spektakli, zadzwoń do teatru pod numer 352-746-7606 lub odwiedź artcenterofcitruscounty.org/category/art-center-theatre.

Klub Krótkofalowców

Klub Krótkofalowców Hrabstwa Citrus zajmuje się m.in. elektroniką, spotkaniami z krótkofalowcami, uzyskiwaniem licencji krótkofalarskiej, sposobem, w jaki sygnały zużywające mniej energii niż żarówka mogą przebyć tysiące mil oraz inne sprawy związane z działaniem krótkofalarstwa.

READ  Wspaniały film o Halloween jest obecnie najpopularniejszym filmem dla dzieci w serwisie Netflix

Zainteresowane strony mogą wziąć udział w spotkaniu w przyszłym miesiącu w Centrum Operacji Kryzysowych Hrabstwa Citrus, 3549 Saunders Way, Lecanto.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Johnem Beecherem pod adresem [email protected] lub 352-220-8530.

Klub Rzeźby Naturalnego Wybrzeża

The Nature Coast Carving Club trafi do sprzedaży o godzinie 9 rano 7 maja pod adresem 6228 E. Gospel Island Road w Inverness.

Oferta wynosi 2 dolary na osobę, a pieniądze ze wszystkich sprzedanych przedmiotów pozostaną w kieszeni rzemieślnika. Art Type obejmuje całą gamę rękodzieła z drewna.

Wszystkie sesje są bezpłatne dla członków, a członkostwo kosztuje 15 USD rocznie. Nie ma wymogu wiekowego, aby dołączyć, a klub ma członków z hrabstw Citrus, Marion, Hernando, Sumter i Lake. Prawie 50% klubu to kobiety. W przypadku partnerów, którzy chcą dołączyć, drugie członkostwo kosztuje 5 USD.

po więcej informacji odwiedź naturecoastcarvingclub.com.

Gracze Valery szukają członków

Społeczna grupa teatralna planuje serię przedstawień w Valerie Theatre w Inverness.

Dyrektor artystyczny Patrick Earhardt powiedział, że zespół Valerie potrzebuje artystów, reżyserów i ludzi do pracy za kulisami.

Pozostały sezon to: „Na Złotym Stawie”, 17-19 czerwca. Teatr będzie również sponsorem 10-minutowego festiwalu dramaturgicznego, a zwycięskie prace będą produkowane w dniach 16-18 września.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Erhardtem pod adresem: [email protected]

Dżem harfowy Hernando

Cotygodniowy dżem Hernando Ukulele spotyka się o godzinie 11:00 dla średniozaawansowanych i w południe dla początkujących w każdy wtorek w Hernando Historic School na skrzyżowaniu US 41 i County Route 486. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Uczestnicy powinni przynieść swoje ulubione ukulele i pulpit na nuty, jeśli taki mają.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 352-566-2328.

akustyczna muzyka dżem

The Nature Coast Dulcimer Players organizuje akustyczne występy muzyczne od 15 do 17 w większość poniedziałków w Community Room of Central Ridge Library, 425 W. Roosevelt Boulevard. w Beverly Hills.

Grupa początkująca spotyka się od 14 do 15 w tym samym miejscu.

Zapraszamy dorosłych na wszystkich poziomach. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 352-746-6622.

Bądź towarzyski w Brick Café!

Wśród programów wellness oferowanych przez Friends of Citrus i Nature Coast w Wings Grief Center, 8471 W. Periwinkle Lane (złoty budynek po prawej) w Homosassa Springs to Café Break!

Przerwa na kawiarnię! Każdy, kto czuje się smutny lub samotny, może znaleźć bezpieczne miejsce do spotkań towarzyskich, pracy nad łamigłówkami, grania w gry lub pogawędki przy filiżance kawy i przekąskach przez 2 i pół godziny, począwszy od 11:30 w środy i 9 rano w czwartki .

Aby uzyskać więcej informacji lub dołączyć do tego programu zgodnego z wytycznymi CDC, zadzwoń pod numer 352-249-1470.

Wieczory w centrum społeczności Mic Open

Citrus County Parks and Recreation oferuje otwarte wieczory mikrofonowe od 18:30 do 21:30 w ostatnią środę co miesiąc w Citrus Springs Community Centre przy 1570 W. Citrus Springs Blvd. W Cytrusowych Wiosnach.

Śpiewaków, muzyków, poetów i komików zapraszamy na to wydarzenie dla wszystkich grup wiekowych. Wulgaryzmy są niedozwolone.

READ  Po jego apelu do piłki nożnej na całym świecie.

Będą przestrzegane wytyczne dotyczące dystansu społecznego. Do wejścia do budynku będą wymagane maski, ale nie przez wykonawców w okresie trwania sceny.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 352-527-7540.

Mahjongg Women’s Club

Klub Kobiet Mahjongg został utworzony dla mieszkańców Sugarmill Woods. Wersja do odtworzenia to Wright-Patterson (nie wersja amerykańska).

Spotykają się w każdą środę w domu mieszkańca. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Marią pod adresem [email protected]

Kwiatowe Miasto Rzemieślników

Kwiaciarnie spotykają się w Flower City od 9:00 do 14:00 w każdy wtorek w Floral City Baptist Church, 8545 Magnolia Street.

Rzemieślnicy to grupa tkaczy, szydełkarzy, majsterkowiczów, jubilerów i innych, którzy dzielą swoją miłość do rękodzieła i wspólnie spędzają czas. Uczestnicy mogą przywieźć swoje rzemiosło lub nauczyć się nowego.

Za cotygodniowe spotkanie pobierana jest opłata w wysokości 2 USD. W przypadku pytań zadzwoń pod numer 352-637-5423 lub 726352-5658.

słoneczni poeci

Dołącz do comiesięcznego spotkania i czytania poezji Sunshine Poets o godzinie 10.00 w ostatni czwartek każdego miesiąca w Central Ridge Library w Beverly Hills.

Uczestnicy mogą przynieść wiersze do podzielenia się lub po prostu posłuchać. Jeśli chcesz, aby członkowie krytykowali twoje wiersze, przynieś kilka egzemplarzy, na których mogą napisać sugestie. Uczestnicy mogą również dołączyć do grupy po obiedzie w lokalnej restauracji.

Dodatkowe szczegóły są dostępne na stronie Sunshine Poets na Facebooku. W przypadku pytań skontaktuj się z Cheri Herald, prezesem Sunshine Poets, pod adresem [email protected]

Darmowe lekcje gry na ukulele

Hernando Area Senior organizuje bezpłatne lekcje gry na ukulele z Joy Wilson w każdy wtorek w południe przy 2415 N. Florida Ave. w Hernando. Witamy na wszystkich poziomach umiejętności.

Uczestnicy muszą przestrzegać wytycznych dotyczących COVID-19, a maski są obowiązkowe. Ze względu na ograniczenia miejsca uczestnicy muszą wcześniej zadzwonić w celu dokonania rezerwacji. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat tych działań, zadzwoń pod numer 352-527-5484.

Klub Brydż Citrus

Klub Citrus Bridge oferuje mecze head-to-head o godzinie 13:00 w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w Tree Top Plaza, 1647 W.

Ruby Life Master Mike Swartz oferuje serię lekcji dla początkujących od 14 do 15:30 w czwartki. Choć nastawione na początkującego gracza, obecni gracze w brydża również uznają lekcje Swartza za dobre odświeżenie.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, podczas regularnych gier i lekcji Schwartza wymagany będzie dowód szczepienia. Maski są zalecane, ale opcjonalne.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować się, skontaktuj się ze Schwartz pod numerem 352-212-5529 lub [email protected]

Klub brydżowy w Inverness

Ograniczona liczba graczy może bezpłatnie dołączyć do klubu Inverness Bridge, aby grać na repeaterze lub drużynie/brydku gumowym w południe, poniedziałek i piątek. Klub rozgrywa mecz towarzyski, który nie jest sankcjonowany przez ACBL, który zwykle trwa od 2,5 do 3 godzin. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres [email protected] Wpisz swoje imię i nazwisko, preferowane godziny i sposoby kontaktu.