Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Do sprzedaży trafił ten szalony sześciokołowy Humvee „Hellcat” z silnikiem V8, skrzydłami w stylu Formuły 1 i mocą ponad 700 koni mechanicznych.

Do sprzedaży trafił ten szalony sześciokołowy Humvee „Hellcat” z silnikiem V8, skrzydłami w stylu Formuły 1 i mocą ponad 700 koni mechanicznych.

Seksowny, były wojskowy sześciokołowiec z doładowanym silnikiem V8 został wystawiony na aukcję.

Ten mocno zmodyfikowany General Humvee AM 2009 został zbudowany przez Danton Arts Kustoms i Frenchy Export LLC.

Zmodyfikowany Humvee ma 6,2-litrowy silnik V8 zamontowany pośrodku, a nie pod maskąŹródło: Instagram/@danton_arts_kustoms_usa
Posiada długie skrzydło, które podobno pochodzi z części samolotuŹródło: Instagram/@danton_arts_kustoms_usa
Wewnątrz kabiny samochodu znajdują się metalowe siedzenia i sportowa kierownicaŹródło: Instagram/@danton_arts_kustoms_usa

To oryginalny wojskowy Humvee, zmodernizowany tak, aby miał sześć kół, wszystkie napędzane i inspirowane terenem, z innymi modyfikacjami, w tym obniżonym zawieszeniem, dużymi aluminiowymi felgami i niskoprofilowymi oponami.

6,2-litrowy doładowany silnik V8 o mocy 717 koni mechanicznych – zwykle spotykany w samochodach typu muscle car Dodge Hellcat – jest również montowany pośrodku samochodu, przed osią środkową, a nie pod maską, gdzie znajduje się 6,5-litrowy turbodiesel V8. zazwyczaj.

Samochód jest na tyle wyjątkowy, że zatrzyma także ruch uliczny Cechy Niestandardowy stalowy zderzak, nowy metalowy dyfuzor z tyłu i długie skrzydło wykonane z części samolotów.

Jego dach został obniżony, a kabina skrócona, aby nadać mu „bardziej wyrafinowany” wygląd, pozostawiając miejsce dla zaledwie dwóch pasażerów na metalowe siedzenia – a także cyfrowy zestaw wskaźników i sportową kierownicę.

Użytkownicy pojazdów będą mogli używać smartfonów do sterowania takimi funkcjami, jak zapłon, światła, klakson i kierunkowskazy.

Nadwozie samochodu zostało wykonane ręcznie z aluminium i metalu, a nadwozie i części wnętrza pomalowano matową zieloną farbą, zgodnie z jego wojskowym tłem.

Pozostałe części wnętrza są w kolorze szarym.

Spersonalizowane funkcje Humvee 2009

Ten General Military Humvee AM 2009 został przekształcony w niestandardowy 6×6 przez Danton Arts Kustoms i Frenchy Export

Stan: dostępny

Szacunkowa cena: nie podano

Rok: 2009

Marka: AM Generał

Modelka: Humvee

Styl: niestandardowy wojskowy pickup 6×6

Kolor zewnętrzny: zielony

READ  Drzwiczki dla kota Flappie AI zapobiegają oferowaniu przez zwierzę martwych myszy

Kolor wnętrza: szary

Cylindry: osiem

Pojemność silnika: 6,2 litra

Skrzynia biegów: automatyczna

W komplecie znajduje się spojler w stylu Formuły 1 wykonany z prawdziwego skrzydła samolotu, a także kilka innych ciekawych funkcji, które nadają mu ogólnie wytrzymały wygląd przypominający Transformer.

Hamulce tarczowe na wszystkich sześciu kołach, moc Układ kierowniczy i czterobiegowa automatyczna skrzynia biegów to tylko niektóre z wielu innych modyfikacji wprowadzonych przez Danton Arts Kustoms.

Jedyny w swoim rodzaju Humvee trafi dziś pod młotek podczas imprezy Barrett-Jackson w Scottsdale w Arizonie wraz z Lamborghini z 1997 roku. Diablo Według doniesień właścicielem VT Roadster był były prezydent USA Donald Trump.

Uważa się, że amerykański polityk był właścicielem silnika do lata 2002 roku.

Była jedną ze 132 Modele Według Barretta-Jacksona zostały one wyprodukowane na rynek amerykański w latach 1997–1999.

Przyjmuje się, że poprzedni samochód Trumpa został zmodyfikowany poprzez dodanie funkcji dostosowanych do jego preferencji, a na drzwiach ma nawet tabliczkę z napisem „Donald Trump 1997 Diablo”.

Mamy nadzieję, że kupujący będą mogli teraz licytować online i kupić mocno zmodyfikowany Humvee, zanim aukcja zakończy się dzisiaj.

Firma aukcyjna samochodów kolekcjonerskich Barrett-Jackson nie podała szacunkowej ceny, ale jest ona znacznie mniej zweryfikowana 2009 AM Generał Humvee Został sprzedany w zeszłym roku na aukcji za 75 000 dolarów (59 000 funtów).

Humvee odbiega od standardu, ma sześć kół i obniżone zawieszenieŹródło: Instagram/@danton_arts_kustoms_usa