Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Do omówienia: New Super Mario Bros ma 15 lat i nadal jest całkiem fajny

Nowy Super Mario Bros ma teraz 15 lat, super! Jednak nie zawsze jest powszechnie kochany, więc nasz recenzent Stuart Gipp wyjaśnia, dlaczego jest to nisko oceniany klasyk.

© Nintendo

Zabawne jest uznać, że plik Najlepiej sprzedająca się gra wszech czasów na Nintendo DS – Wydany w ponad 30 milionach egzemplarzy na całym świecie – tytuł, który uważam za wciąż poniżej oceny. Jeśli już, jest szanowany jako formacyjny wpis w łańcuchu podziałów, który uważa się za nigdy nie rozwinięty.

Ale o to chodzi – NTo jest Super Mario Bros. Nigdy nie chodziło o ewolucję. Dowody są w imieniu. Nowe Super Mario Bros.. Zamiast kroku naprzód w serii, było to miłe wspomnienie. Destylacja wykonanych przez Ciebie przedmiotów Super Mario Bros. Najpopularniejsza seria gier platformowych wszechczasów. Niekwestionowany rzut zwycięstwa mistrza – najlepszy w historii.

Nie oznacza to, że New Super Mario Bros. Nie wprowadzono żadnych nowych wariantów równania 2D Mario. W końcu w momencie premiery świat nie widział nowego, tradycyjnego tytułu dla 2D Mario od 1990 roku. Super Mario World (Chociaż dotarła do NA w 1991 r. I do Unii Europejskiej w 1992 r.). Poezję można podzielić i odnieść się do poziomów e-czytników z Super Mario Advance 4: Super Mario Bros 3, Ale zarejestrowany jako nowy przede wszystkim – dodatkowa zaleta. To wielka dziura i był to New Super Mario Bros. Czy to prawdziwa okazja – zupełnie nowy (brand Stary?) Wpis mający na celu odtworzenie istoty serii, dzięki której Nintendo stało się powszechnie znane.