Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

DLC „Cyberpunk 2077” jest największym rozszerzeniem CDPR

Płyta Projekt Red

CD Projekt Red ogłosił, że „Phantom Liberty”, nadchodzący dodatek do „Cyberpunka 2077”, będzie miał największy budżet ze wszystkich DLC, jakie firma wyprodukowała do tej pory.

Rewelacje zostały podobno dokonane przez dyrektora relacji inwestorskich spółki w artykule opublikowanym przez polską gazetę finansową Parket (przez wccftech). Dodali, że studio jest zadowolone z obecnego stanu rozwoju ekspansji.

Phantom Liberty, jedyny DLC planowany do gry, nazywany jest „ekscytującym rozszerzeniem szpiegowskim do gry Cyberpunk 2077 osadzonym w zupełnie nowym obszarze Night City” i zagra Idrisa Elbę jako Solomona Reeda, agenta FIA do nowego Stany Zjednoczone. Ameryka.

Dołącza do Keanu Reevesa, który ponownie wciela się w rolę Johnny’ego Silverhanda, oraz Sashy Gray jako głos radiowy DJ Asha w stacji 89,7 Growl FM w grze.

Następna gra Cyberpunk, obecnie nazywana „Project Orion”, rozpocznie się w nowym amerykańskim studiu o nazwie CD Projekt Red North America.

Pierwotnie miał być jednym z największych tytułów ostatniej generacji konsol, gra zakończyła się katastrofą i ostrzeżeniem z powodu wielu problemów technicznych, które doprowadziły do ​​lawiny zwrotów i wypłat tytułów.

Wystarczyło kilka łatek i udany serial animowany na Netflix, aby ponownie wzbudzić zainteresowanie grą, która podobno sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy.

READ  Samsung Galaxy S22 Ultra S Pen przeznaczony do poważnej aktualizacji