Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlaczego wszechświat Wiedźmina Netflix może być zbyt duży, by upaść

Wiele powiedziano o tym, jak doskonale Cavill został obsadzony w roli Geralta, i trudno się z tym spierać, biorąc pod uwagę, jak głęboko był zaangażowany w tę rolę i swój status formalnego ucznia. Nie powinno to jednak umniejszać tego, jak dobrze radzi sobie każdy inny aktor w serialu. Na początek, nawet w animacji, obsadzenie Theo Jamesa jako Vesemira było przebłyskiem geniuszu, ale włączenie Kim Bodnia do roli w serialu jako starszego i mądrzejszego naprawdę sprawiło, że Vesemir stał się postacią charakterystyczną. Dotyczy to każdej postaci, ponieważ opinia Allana o Ciri pokazała, że ​​jest doskonałym i wyzywającym odbiciem Geralta, którego wymagała seria.

W tej obsadzie jest tak wielu świetnych aktorów, że możemy oglądać serial z Geraltem lub bez Geralta prawie w nieskończoność, ze szczególnym ukłonem w stronę MyAnny Buring jako złożonej Tissaii de Vries, mentorki Yennefer, która walczy o pogodzenie mniejszego zła, oraz Royce’a. Pearson jako Istredd, który kocha Yennefer jak dawniej, ale zmaga się z tym, kim się stała.

Jednak, co być może ważniejsze, kto mógłby wskrzesić Mercurial Yennefer Chalotry, która jest w stanie przedstawić pozytywne i negatywne cechy Yennefer z takim samym oddaniem i szczerością, czyniąc ją jedną z najlepszych bohaterek fantasy? Jest więcej do wymienienia, ale chodzi o to, że Cavill nie jest jedynym świetnym aktorem w serialu i chcielibyśmy zobaczyć więcej z nich wszystkich.

READ  Nagy Harris dołącza do MLK Jr. Kościół Bobra przyznaje nagrody