Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlaczego nie mamy dość Emily w Paryżu?

Internet raduje się jako nieskończony mem Emilia w Paryżu odnowiona na trzecią i Sezon 4 na Netflix. Dlaczego ją kochamy? Podobnie jak Emily, Lily Collins wnosi radosny romans i skrajność do każdego fryzury i urody, którą błyszczy w serialu. Nie widać „zagłówka”. Po… niespełna dwóch latach pracy w domu w piżamie, nic dziwnego, że często trafia w gusta widzów w najwyższym biurze. Czy wszyscy nie tęsknimy za ubieraniem się?

Od włosów po piękno, oto jak uzyskać piękny wygląd Emily.

tych fale:

Emily w Paryżu, Netflix

Włosy Emily są czymś, co odróżnia ją od zrelaksowanych francuskich bohaterów serialu. Soczysta i błyszcząca z lokami tak zdefiniowanymi i jednolitymi, że wyglądają jak CGI na jej głowie, Emily wnosi do każdej sceny nieskazitelny amerykański połysk.

Stylista fryzur Mike Desire powiedział Vogue, że używa szamponu Living Proof „No Frizz” i przygotowuje włosy przed suszeniem za pomocą Bumble and Bumble’s Heath Shield Heat Protection Spray. Włosy Dysons Lily Collins są następnie suszone, a krzywizna o grubości jednego cala służy do tworzenia idealnych loków. Jak utrzymać go często bez zmarszczek? Obfite porcje antywilgociowego sprayu Oribe.

Paryska elegancja:

Emilia w Paryżu
Emily w Paryżu, Netflix

Gdy Emily w sezonie 2 przyzwyczaja się do paryskiego życia, zostawia niektóre ze swoich amerykańskich dziewczyn. Ten wygląd w stylu Hepburn jest w sam raz na Walentynki. Chociaż być może będziesz musiał poczekać, aż sukienka Anouki w kształcie serca za 1304 $ będzie ponownie dostępna – piękno jest stosunkowo proste.

Reżyserka makijażu Aurelie Payen powiedziała, że ​​zainspirowała ją Audrey Hepburn i Bridgette Bardot, aby stworzyć makijaż na drugi sezon, i jest fanką eleganckiego, wyważonego makijażu. Używa makijażu Chanel Vitalumiere Aqua Sunscreen jako bazy i ustawia z By Terry Hyaluronic Hydra Powder. Payne wykracza poza blask, jeśli chodzi o rozświetlacze. Zamiast tego woli czysty połysk, taki jak Chanel Baume Essential Multi-Use Glowstick w Printanier, aby nadać skórze naturalny blask. Wreszcie jaskrawoczerwona warga, która dopełnia wygląd – jej ulubiona marka? La Bouche Rouge Paryż. Chociaż nie możemy potwierdzić tego byłego MUA, można zgadywać, że w tej scenie Emily ma na sobie „Czerwoną Andreeę” w matowej czerwieni. Aby uzyskać zrównoważone piękno, Payen pominął dodanie dodatkowego pigmentu do pełnych brwi Collinsa, a zamiast tego ustawił je na miejscu za pomocą Anastasia Beverly Hills Brow Freeze.

READ  Sam Richardson dla Tima Robinsona, Detroiters i The Afterparty

Zachód spotyka francuski:

Emilia w Paryżu
Emily w Paryżu, Netflix

Strój imprezowy Emily na sezon 2, odcinek 2 został kryminalnie zaniedbany. Figlarnie fioletową skórzaną kurtkę Valentino Tiered Tulle Mini uzupełnia skórzana kurtka Courreges, dzięki czemu włosy i makijaż idealnie się uzupełniają, dodając drapowany francuski połysk do amerykańskiego stylu vintage. Zamiast kruchego płynnego wkładu, kocie oko zostało delikatnie przydymione, co jest idealnym uzupełnieniem wymyślnego ula. Ten delikatny dotyk utrzymuje wygląd gest Do lat sześćdziesiątych zamiast kostiumu. Zachód spotyka francuski w najlepszym wydaniu.

Wskazówka: użyj kredki kohl, takiej jak Natural Eyeliner „Blackout” firmy Kester Black, aby uzyskać miękki, skrzydlaty wygląd, a następnie utrwal i zmieszaj z pudrem.

Amerykańska dziewczyna:

Emilia w Paryżu
Emily w Paryżu, Netflix

Po przebojowym sezonie 2 dobrze jest wrócić do sezonu 1 Emily i zobaczyć, jak daleko zaszedłeś. Wizażystka O’Reilly Payne skomentowała dla prasy, że makijaż Emily różni się od jej zaufania do nowego miasta. W tej scenie z pierwszego sezonu widzimy Emily jako dziewczynę z sąsiedztwa, w komplecie z luźnym kucykiem i konturówką do ust Charlotte Tilbury oraz poduszką wsuniętą w różowe opakowanie pomadki MAC Velvet Teddy.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie sezon 3 dla najbardziej autentycznie stylizowanych telewizorów!