Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlaczego Nearshing do Polski jest tego wart?

Jakie jest najbliższe opóźnienie?

Proces outsourcingu Twojej firmy ze stosunkowo bliskich regionów nazywa się outsourcingiem. Zależy po obu stronach, geograficznie lub kulturowo. Jego modele zapewniają lepszą łączność i w tym celu nie musisz ustawiać innej strefy czasowej dla swojej pracy. Nie musisz też przyjmować kultury prawnej innego kraju, z którego chcesz zlecić usługę.

Polska jest jedną z najpopularniejszych organizacji opóźniających w wielu krajach Europy Wschodniej, która zapewnia najlepszą obsługę wielu firmom borykającym się z problemem braku kadr. Polska wspiera tego typu firmy, zapewniając im własną, wyszkoloną kadrę. I dlatego blisko Polski To może być świetny pomysł

Powód, dla którego warto rozważyć Polskę pod rozwój oprogramowania

1. Wysoko wykwalifikowani programiści

Obecnie wiele krajów boryka się z ogromnym niedoborem wykwalifikowanych deweloperów, stąd rośnie zapotrzebowanie na ekspertów. I tutaj outsourcing jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu, jakie Polska zapewnia swoim użytkownikom. Ponieważ Polska ma stosunkowo największą pulę talentów, ponad 295 000 wykwalifikowanych programistów w Polsce może szybko rozwiązywać trudne zadania.

2. Gromadzenie talentów

Polska to miejsce, w którym jego programiści z dziedziny informatyki gromadzą się na drugiej najpopularniejszej uczelni po Wyższej Szkole Zarządzania.

Uznawany jest za odwrotny trend w porównaniu do wielu krajów europejskich, co wskazuje, że Polska stała się liderem outsourcingu do Europy.

3. Bliskość geograficzna i kulturowa

W krajach azjatyckich jest wielu programistów dostępnych w rozsądnych cenach. Jest jednak wiele problemów, nie tylko geograficznych, ale i kulturowych, ponieważ mają zupełnie inne kultury i mają też problemy z komunikacją.

Inną jest różnica stref czasowych, która może stać się problemem przy zatrudnianiu pracowników z tych krajów.

Ale jeśli pracujesz z polskimi programistami, nie napotkasz żadnego z tych problemów. Ale upewnij się przed rozpoczęciem pracy, że pracownik zna Twoją kulturę.

READ  Europa wzmaga czujność „zielonego prania”, proponując nową dyrektywę – Osborne Clarke

Polacy od wielu lat współpracują ze skandynawskimi firmami, a sposób ich pracy się nie zmienia. Są dobrze przemyślane jako ciężko pracujące narody na całym świecie i pobudzają gospodarkę różnych krajów.

4. Niższe koszty

Jednym z podstawowych problemów, z jakimi możesz się zmierzyć podczas pracy z innymi organizacjami, są pieniądze. Ale polscy deweloperzy uzyskują swoje roczne stawki na podstawie swoich danych. Te źródła to Glassdoor, PayScale i PayExpert.

W Software Nearshore to Poland programiści współpracują głównie z podobnymi krajami w celu obniżenia kosztów. Programiści lub zespół roboczy programisty w podobnym kraju – zwykle kosztuje mniej niż praca z programistami z Twojego kraju.

5. Dobry rynek na umiejętności

Programowanie Blisko Polski Deweloperzy są ekspertami w swoich umiejętnościach programistycznych i mają silną znajomość wielu innych umiejętności. Posiadają solidną wiedzę na temat umiejętności marketingowych, aby sprawnie obsłużyć każdego klienta. Mogą szybko zebrać różnych klientów z różnych platform i skłonić ich do wyrażenia zgody na efektywną współpracę z nimi.

Wygrali także kilka międzynarodowych konkursów, w tym najwyższą rangę hakerów i programistów w 2016 roku, najwybitniejsze osiągnięcie w programowaniu.

6. Wschodzące gwiazdy IT

Programowanie Blisko Polski Nie tylko zwiększa liczbę inżynierów oprogramowania, ale także utrzymuje jakość ich pracy w firmach programistycznych. Dzięki doskonałej współpracy z europejskimi klientami mogą z łatwością zarządzać swoimi firmami, aby utrzymać ich wysokie standardy. W tym celu starają się zatrzymać w swoich software house’ach najbardziej utalentowanych programistów.

Wielu ekspertów twierdzi, że już wkrótce polskie firmy programistyczne konkurują na rynkach zagranicznych, stając się bardziej rzetelnymi i godnymi zaufania partnerami outsourcingowymi na całym świecie.

7. Dobra umiejętność komunikowania się w języku angielskim

Podejście programów do Polski zostało uznane za jedną z najważniejszych migracji wśród krajów postsowieckich stowarzyszonych z Unią Europejską. Od kilku lat cel imigracji jest coraz bardziej zróżnicowany, a obecnie wielu Polaków powraca do kraju biegle w języku angielskim i kulturze angielskiej. Poza tym wiele uniwersytetów i instytutów zbudowanych na słupach zapewnia swoim studentom pełne informacje o języku i kulturze angielskiej. A teraz Polacy myślą, że w 9 krajach nie ma więcej niż 90% uczelni, która zapewniałaby im znajomość języka angielskiego.

READ  Spar Gran Canaria stawia na efektywność energetyczną

Software Approach Poland Trzymaj wysoko wykwalifikowanych programistów w swoich firmach, aby mogli łatwo komunikować się z klientami, uzyskiwać pełne wymagania użytkowników, właściwie dokumentować swój kod i łatwo wyrażać swoje pomysły w języku angielskim.

Dlaczego outsourcing do Polski?

Ponieważ w Polsce można pozyskać wysoko wykwalifikowanych i wyszkolonych programistów z Europy Zachodniej z silnym zarządzaniem kulturą angielską.

Poza tym mają podobny sposób pracy i komunikacji z innymi Europejczykami, jak inne firmy outsourcingowe.

Ilu deweloperów jest w Polsce?

Nearshoring w Polsce ma największą liczbę programistów. To około 250 000 według różnych danych demograficznych deweloperów.

To gigantyczny programista IT, który produkuje organizacje na całym świecie, takie jak Google, Microsoft, Oracle itp.

Czy Polska jest dobra w technologii?

W Polsce bliskie uziemienie programów jest uważane za najbardziej wykwalifikowane społeczeństwo na świecie. Możesz łatwo znaleźć wyszkolonych i doświadczonych programistów, obecnie jest uważany za numer 5 pod względem umiejętności i technologii.

Czy Polska jest odpowiednia dla startupów?

Polska to szyty na miarę ekosystem, który działa każdego dnia i zbudował wiele najlepszych polskich startupów. Poza tym Unia Europejska jest uważana za jeden z krajów najmniej dotkniętych epidemią pod względem handlowym.

Wniosek:

Poza tym czynnik finansowy jest kluczowy dla firm poszukujących kumpli do oprogramowania; Istnieje wiele ideałów oferowanych przez różne firmy programistyczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Zapewniają wysoko wyszkolonych programistów, dobrze wykwalifikowane zespoły, pożądaną bliskość geograficzną, mogą łatwo zrozumieć język angielski i kulturę europejską, a tylko poprosić klienta o wymagania prawne. Są to główne czynniki, które sprawiają, że Europa Wschodnia jest bardziej widocznym celem outsourcingu następującego rozwoju oprogramowania.