Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlaczego małe firmy są ważne w Danbury: usługa sprzątania DaSilva

Dlaczego małe firmy są ważne w Danbury: usługa sprzątania DaSilva

Dlaczego małe firmy są ważne

Kupuj małe i rób duże rzeczy dla swojej społeczności

Dlaczego małe firmy są ważne? Zwrócono uwagę na lokalnych kupców, którzy poświęcają swój czas, talenty, towary i usługi na rzecz rozwoju naszej społeczności. Ruch w lokalnych sklepach jest wirusowy, ponieważ lokalne oflagowane firmy mają możliwość podzielenia się swoją historią!

You are IT Serwis sprzątający DaSilva!

Trzy pytania do Neti DaSilva, właściciela serwisu sprzątającego DaSilva.

Po co zakładać własny biznes?

Zacząłem swoją karierę jako pracownik dzienny pomagając mojej matce. Pracowałem z asystentem w małej firmie sprzątającej. Nagle asystentka rzuciła pracę i przez następny tydzień nie było nikogo, kto by z nią pracował. Postanowiłem jej pomóc, dopóki nie znajdą kogoś innego i ostatecznie zakocham się w tym zawodzie. Dwa lata później właściciel firmy wyjeżdżał ze Stanów Zjednoczonych i wtedy znalazłem szansę na odzyskanie wolności zawodowej i spełnienie amerykańskiego marzenia o własnym biznesie. Jestem głęboko przekonany, że nie mogę przegapić wielkiej okazji!

Jaki jest Twój najlepiej sprzedający się produkt / usługa?

Moją najlepiej sprzedającą się usługą będzie gruntowne sprzątanie Twojego domu. Możesz liczyć na moją pracę, aby zawsze ulepszać Twoje codzienne życie! Mam doświadczenie w ścieraniu łóżek, zmianie pościeli oraz dystrybucji czystych ręczników i przyborów toaletowych. Jestem ekspertem od odkurzania, zmywania, mycia, woskowania i polerowania podłóg. Jestem również biegły w odkurzaniu i odkurzaniu mebli (w tym dywanów, dywaników, zasłon, mebli tapicerowanych). Posiadam możliwość czyszczenia, dezynfekcji i polerowania armatury kuchennej i łazienkowej oraz sprzętu AGD. Uczynię Twoje życie łatwiejszym i prostym oraz nadam Twojemu domowi nowy wygląd!

Czy „wyobraziłeś sobie” swoją małą firmę?

Wierzę, że w czasach kryzysu najlepsze szanse pojawiają się dla tych, którzy są gotowi i nie boją się działać. W swoim życiu słyszałem kiedyś zdanie, które zawsze przychodziło mi na myśl, a mianowicie: W kryzysie po prostu pracuj, o ile jest skupiona, celowa i zdyscyplinowana. Kiedy na nowo wyobrażam sobie moją małą firmę, rozważam poszukiwanie bardziej osobistych powiązań i interakcji z moimi klientami. Miejmy nadzieję, że jest to nie tylko imigracja osobista, ale także imigracja do świata online. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, konieczne jest, aby moje nazwisko było rozpowszechniane publicznie i w Internecie, czy to za pośrednictwem aplikacji, stron internetowych, czy mediów społecznościowych. Co najważniejsze, ważne jest dla mnie, aby zademonstrować swoją etykę pracy zarówno w Internecie, jak i ustnie (rekomendacje od moich obecnych klientów)!

READ  Northrop Grumman powołuje nowego dyrektora generalnego na Polskę

Aby skontaktować się z serwisem sprzątającym DaSilva, możesz skontaktować się z Neti DaSilva telefonicznie, e-mailem 203-942-7511 lub ten adres e-mail jest chroniony przed botami spamującymi. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Referencje dostępne na życzenie! Neti jest w trakcie tworzenia swojej działalności w mediach społecznościowych.