Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlaczego Jacob Jacobs nie wystartował w Polsce – czy Paul Sousa wybierze go do Hiszpanii?

Jacobs Motor bierze udział w starciu z Hiszpanią w najbliższą sobotę
Jacobs Motor bierze udział w starciu z Hiszpanią w najbliższą sobotę

22-letni kierowca przegrał w poniedziałek 2:1 z Solvokią w Sankt Petersburgu z startowej XI Polski.

Zawodnik Albionu został wprowadzony jako rezerwowy w drugiej połowie w 85. minucie dla pomocnika Leeds Mathewsa Clichy’ego, po tym, jak weteran kampanii Crescors Krischowiak został wyrzucony z boiska za dwa rekordowe przewinienia w 62. minucie.

To był trudny początek dla Paulo Sousy, który był faworytem do wygrania meczu otwierającego grupy E z 36. rankingiem Solvacian na świecie.

Polski menedżer Paulo Sousa

Motor niespodziewanie odszedł z początkowego składu, ponieważ pomocnik był widoczny dla Polski w gorących meczach, w tym golu przeciwko Anglii na Wembley w eliminacjach do Mistrzostw Świata w marcu.

Sousa wybrał poniedziałkowe doświadczenie, ale posunięcie to odepchnęło portugalskiego trenera, który mógł teraz wrócić na boisko w sobotnim decydującym meczu z Hiszpanią, remisując swój pierwszy mecz 0:0 ze szwedzką drużyną w poniedziałek wieczorem.

Motor był pod wrażeniem krótkiego czasu na boisku. W 88. minucie był to jego rzut rożny, który minął gwiazdę polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego, a potem jakoś minął się z kliknięciem Kamila, który poślizgnął się nieoznaczony w tylnym słupku.

Silnik celowo posuwał się naprzód z dwoma spóźnionymi przejazdami na Słowacji.

Jego imponująca scena epizodyczna, z nokautem Krzysztofa, powinna wystarczyć Motorowi na start w starciu z Hiszpanią Luisa Enrique.

Bramkarz Albionu, Robert Sanchez, po raz kolejny zasiądzie na ławce Hiszpanów, a Enrique Athlete Bilbao poprowadzi frustrujący remis ze Szwedami bardziej niż David de Gea z Manchesteru United i Sanchez.

READ  Polska otrzyma 512 mln euro z Europejskiego Funduszu Morskiego, Rybackiego i Akwakultury 2021-2027