Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dla fanów Mario Kart, koktajli i zestawów Space Raiders, Arcade Bar NQ64 otwiera się na Lothian Street w Edynburgu

Dla fanów Mario Kart, koktajli i zestawów Space Raiders, Arcade Bar NQ64 otwiera się na Lothian Street w Edynburgu

Ten arkadowy bar, z oryginalną filią w Północnej Dzielnicy Manchesteru, a także w Liverpoolu i Birmingham, przeniesie neonową salę gier na Lothian Road 25, w dawnym budynku baru, Badabing.

Nie będziesz musiał rozmawiać ze znajomymi podczas majstrowania przy pokrętłach na przywróconych urządzeniach, z których część pochodziła ze Stanów Zjednoczonych.

W ofercie znajdą się między innymi Time Crisis 2, Guitar Hero, Pac-Man i Mario Kart.

Udział Do naszego codziennego biuletynu

wiadomości Przebij się przez hałas

Wszystkie te tokeny, które można kupić (ceny TBC) biegną za barem.

Nie zabraknie też klasycznych pinballowych automatów i konsol z przeszłości, w tym Game Boya, Mega Drive, Gamecube i PlayStation.

„Nie możemy się doczekać otwarcia naszej siedziby w Edynburgu” – mówi Matt Robson, założyciel NQ64.

„Kocham miasto i mam nadzieję, że ludzie pokochają nasz nowy bar. Zajdziemy za kulisy, aby przygotować miejsce, nasze stare gry i wybór napojów alkoholowych „

Ich menu napojów będzie zawierać ręcznie robione piwo, napoje bezalkoholowe i koktajle.

Być może będziesz bardziej skłonny zrobić prezentację dla siebie, wypróbowując Dancing Star Euromix lub różne gry o zombie, po przetestowaniu koktajlu w formie gry.

Należą do nich Mad Max – znany również jako mieszanka domowego rumu, grejpfruta, aksamitnego walernum, absyntu, trawy cytrynowej i „cynamonowego ognia” lub Galaga, nazwany na cześć gry z 1981 roku, zawierający intrygującą mieszankę wspaniałej herbaty „niebieska cytryna, rabarbar i piwo imbirowe.

Alternatywnie Pacs a Punch to mieszanka Portobello Gin z dodatkiem truskawek, brzoskwini, jabłka, cytryny, agawy i sody.

NQ64

Jeśli to brzmi jak twoje miejsce, NQ64 zaprasza mieszkańców Edynburga do wypróbowania gier i napojów.

Po prostu śledź ich na Instagramie (@nq64edinburgh) i znajdź kolejny post, który pojawi się w najbliższych tygodniach, który Cię zaprosi.

NQ64

Wiadomość od redaktora:

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu. Liczymy na Wasze wsparcie bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ zmiana nawyków konsumenckich wywołana przez koronawirusa wpływa na naszych reklamodawców.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, rozważ wsparcie naszego zaufanego dziennikarstwa i weryfikację faktów, subskrybując subskrypcję cyfrową.

NQ64