Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Discovery + To Air LGBTQ + Series „Kontrola” na całym świecie — termin

z wyjątkiem: To, co zaczęło się jako polski projekt uniwersytecki dotyczący dwóch kobiet LGBTQ+ w kraju, który zajęło pierwsze miejsce na liście łamania praw człowieka Rainbow Europe, wkrótce będzie dostępne na całym świecie w Discovery+.

Termin może ujawnić drugi sezon 22-letniej Natashy Barsimez monitorowanie Dołączy do globalnej platformy streamingowej w przyszłym roku, wkrótce po polskim programie Discovery Player. Ten ruch nastąpił po pierwszym sukcesie YouTube’a, który również został zauważony przez Playera.

Opowiadając historię młodych kochanków lesbijek Natalii i Majki, Parzymies stworzył siedmiodcinkowy serial internetowy. Jako projekt Warszawskiej Szkoły Filmowej nigdy nie miał być emitowany, ale po przesłaniu na YouTube program okazał się sukcesem z dnia na dzień.

Serial numer jeden na YouTube został obejrzany ponad 50 milionów razy, z dużym zaangażowaniem w potencjalnie opresyjnych obszarach osób LGBTQ+, takich jak Chiny i Polska, ojczyzna Parzymies.

Druga seria opowiada o tych samych postaciach i rozgrywa się w okresie świątecznym, z Parzymies, inspirowaną HBO trans i BBC3 Zwykli ludziePowiedziała Deadline, że jest zdeterminowana, aby zachować oryginalność pierwszego sezonu.

„Mam 22 lata, więc nie mam dużego doświadczenia, ale to, co mam, to autentyczność” – powiedziała. „Najlepszą częścią zaangażowania Discovery Player jest to, że program zachował swój duch, ale z większym profesjonalizmem. Wspaniale, że dotarliśmy do miejsca, w którym czujemy, że możemy robić, co chcemy, ale mamy wsparcie dużego i ważna platforma, taka jak Player.”

Barzimiz podkreśliła, że ​​nigdy nie wyobrażała sobie, że „dwuminutowa praca nauczyciela” zyskałaby takie uznanie i popularność, i opisała lokalne przyjęcie jako „zaskakująco dobre” dla kraju, który Rainbow Europe zajął pierwsze miejsce pod względem „rażących naruszeń praw człowieka i dyskryminacji”.

„Starałam się, aby historia była uniwersalna, tak aby naprawdę mogła dotyczyć każdego” – dodała. „Zawsze mówię, że miłość nie ma nic wspólnego z polityką i właśnie to staramy się tutaj pokazać”.

READ  Kobieta jest rekordzistą świata pod względem obcinania najdłuższych paznokci po 29 latach

Według dyrektora Discovery Player Macieja Gozdowskiego, decyzja o zmianie programu na Discovery+ w przyszłym roku skorzysta na jego popularności na YouTube w wielu regionach, który powiedział, że sieć niemal codziennie skanuje lokalny rynek w poszukiwaniu oryginalnych programów, takich jak monitorowanie które może zabrać na pokład samolotu.

Pod koniec drugiej minuty pierwszej serii Gozdowski był przekonany monitorowanie Będzie działać w Discovery.

„Powiedziałem moim kolegom »musimy to zdobyć, a nie ma lepszego miejsca, żeby to pokazać niż Polska«” – dodał. „Na początku nie było łatwo zdobyć zaufanie Natashy, ale jak dotąd jest to ogromny sukces. „