Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Diners pożerają środek tygodnia w Melbourne Pieniądze w rekordowym czasie

Program kulinarny o wartości 5 milionów dolarów w środku tygodnia w Melbourne Money zakończy się o 23.59 we wtorek, 30 listopada, kiedy wiktorianie zrezygnują ze sprzątania talerzy w niecałe trzy tygodnie.

Oznacza to, że goście mają dwa dodatkowe dni na ubieganie się o 30-procentową zniżkę na posiłki w środku tygodnia w Melbourne.

Od rozpoczęcia programu 15 listopada wpłynęło ponad 114 000 wniosków. Certyfikowane roszczenia przekroczyły 3,8 miliona dolarów, co oznacza, że ​​klienci wydali ponad 12 milionów dolarów w restauracjach, kawiarniach i barach Melbourne.

92 procent jadłodajni stwierdziło, że program był jednym z głównych powodów spędzania czasu w mieście, a 40 procent stwierdziło, że również robiło zakupy podczas wizyty.

Chociaż posiłki muszą być gotowe do wtorku, klienci mogą składać pokwitowania reklamacji do czwartku, 2 grudnia.

Środki pieniężne w środku tygodnia w Melbourne są przekazywane za pośrednictwem funduszu rewitalizacji miasta Melbourne o wartości 200 milionów dolarów – wspólnego partnerstwa miasta Melbourne i rządu wiktoriańskiego.

Przypisywany burmistrzowi Sally Cape

„W ciągu zaledwie trzech tygodni widzieliśmy, jak wiktorianie wpompowali 12 milionów dolarów w lokalną gospodarkę za pośrednictwem Midweek Melbourne Money – i to nawet nie liczy wpływu napływu na handel detaliczny i rozrywkę” – powiedział Lord Mayor.

„Obecnie w mieście jest więcej pieszych niż kiedykolwiek w ubiegłym roku, co podkreśla ogromny sukces tego projektu w generowaniu ogromnego rozmachu w mieście.

„Na skorzystanie z programu zostały już tylko dwa dni, więc dokonaj rezerwacji w jednym ze świetnych barów, restauracji lub kawiarni w naszym mieście na poniedziałek lub wtorek.

„Utrzymajmy tempo, gdy plan dobiega końca – jest wiele powodów do świętowania w fantastycznym Melbourne, gdy wchodzimy w głupi sezon”.

Przypisywany Roshinie Campbell, Głównemu Doradcy ds. Rewitalizacji Miasta

„Jedzenie poza domem było jedną z rzeczy, których wiktorianie najbardziej tęsknili w ciągu ostatnich kilku lat – a Melbourne Money stanowi wyraźną zachętę do odwiedzania miejskich restauracji” – powiedział Campbell.

READ  Żołnierze Fortu Błogość w Polsce | wiadomości lokalne

„92 procent jedzących powiedziało nam, że Melbourne Money było jednym z głównych powodów, dla których przyjechali do miasta”.

/Ogólne wydanie. Ten materiał z oryginalnych organizacji może mieć charakter punktowy i jest zredagowany dla jasności, stylu i długości. Wyrażone opinie i opinie są opiniami autora(ów). Pokaż to w całości Tutaj.