Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Diablo 4 ma zostać wydane w kwietniu 2023 r.

Diablo 4 ma zostać wydane w kwietniu 2023 r.

Plotka głosi, że Blizzard może być gotowy do uruchomienia Diablo 4 w kwietniu 2023 roku.

Jest to zgodne z XboxEra podcast i Centrala WindowsObaj uważają, że wstępne okno premiery Diablo 4 „2023” może zostać skrócone do kwietnia, a wczesny dostęp rozpocznie się w lutym, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się już w przyszłym miesiącu.

Eurogamer Newscast: Czy zakup Activision Blizzard o wartości 68 miliardów dolarów zostanie zablokowany?

Uważa się, że w grudniu podczas The Game Awards pojawi się więcej wiadomości, co z pewnością wydaje się wystarczająco rozsądne. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, aby sprawdzić, czy plotki są prawdziwe; Nagrody mają się odbyć 8 grudnia, czyli już za kilka tygodni.

ICYMI, Blizzard ogłosił, że prowadzi zamknięte beta testy W przypadku „graczy, którzy „niedawno spędzali dużo czasu na rozgrywkach końcowych w Diablo”, niektórzy wyciekli do sieci.

Albany Blizzard’s Albany . z siedzibą w Albanii Testerzy Diablo zdobyli prawo do założenia gildii.

Ich petycja do amerykańskiej Narodowej Rady ds. Stosunków Pracy została przyjęta w zeszłym miesiącu, torując drogę do głosowania pracowników w celu sformalizowania procesu. Karty do głosowania zostały rozdane, a wynik głosowania ma zostać ogłoszony 18 listopada.

Activision Blizzard wcześniej argumentował przeciwko kontynuowaniu tego procesu, twierdząc, że musiała to być decyzja podjęta przez większą grupę pracowników w studiu Albany, a nie przez własny zespół testowy. W końcu sprzeciwił się NLRB.

READ  Statystyki „Nintendo Switch – podsumowanie roku 2023” są już dostępne