Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Diablo 2: Wskrzeszenie wciąż cierpi z powodu przerw w piekielnych sługach

Zdjęcie: burza śnieżna

We wrześniu wybuchła zamieć Diablo II: Wskrzeszenie Zmodyfikowana wersja klasycznego ARPG typu hack-and-slash, które pierwotnie ukazało się na PC dwie dekady temu.

Chociaż ten edytor miał pewne problemy podczas uruchamiania, gracze (w większości) nadal mogli uzyskać dostęp do trybu online, grindowania poziomów i uzyskać dostęp do zapisanych postaci. W jakiś sposób w ciągu ostatniego tygodnia wszystko się rozpadło pod koniec Blizzarda i wielu graczy (na wszystkich platformach) walczy o wejście do gry. Niektórzy nawet stracili postacie po drodze, dzięki ciągłym awariom serwera.

Chociaż łatki i poprawki zostały wydane w celu naprawienia sytuacji, wydaje się, że wielu graczy nadal doświadcza tych samych problemów. Doszło teraz do punktu w mediach społecznościowych, gdzie hashtag # Powrót do zdrowia Zaczyna nabierać popularności – niektórzy zwrócili już swoje cyfrowe kopie gry na konsole, ale nie jest to możliwe dla nikogo, kto kupił grę bezpośrednio od Blizzarda.

Nasi koledzy z Czysta konsola Xbox Zauważyli również, że wielokrotnie mieli problemy z logowaniem się do gry – czasami potrzeba ponad siedmiu lub ośmiu prób, aby dostać się tylko do ich sejwów.

Blizzard opublikował również długą aktualizację na swojej stronie internetowej, oto podsumowanie:

„Nasz awaria serwera nie była indywidualnym problemem; rozwiązujemy każdy problem w miarę jego pojawiania się, zarówno z rozwiązaniami łagodzącymi, jak i długoterminowymi zmianami strukturalnymi. Niewielka liczba graczy doświadczyła utraty postępu postaci – idąc do przodu, wszelkie należne straty muszą być ograniczone do przestoju serwera.Powyżej kilku minut.To nie jest dla nas kompletne rozwiązanie i nadal pracujemy nad tym problemem.Nasz zespół, z pomocą innych osób w Blizzard, pracuje nad przeniesieniem doświadczenia z gry do miejsca, w którym wszyscy czuć się dobrze.

„Zamierzamy trochę zagłębić się w chwasty z kilkoma szczegółami technicznymi, ale mamy nadzieję, że ogólnie pomoże to zrozumieć, dlaczego takie przerwy się zdarzają i co robimy, aby rozwiązać każdy przypadek, a także w jaki sposób badamy ogólny główna przyczyna. Zacznijmy od początku.”

Przeczytaj pełne wyjaśnienie Blizzarda na temat Diablo II: Wskrzeszenie awarii serwera.

READ  Społeczności Reddit „zasłabły” w proteście przeciwko dezinformacji o COVID | reddit

Jakie są twoje doświadczenia z D2:R od momentu pojawienia się na Switchu? Powiedz nam w komentarzach.