Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dezign Space wystartował z inwestycją technologiczną w wysokości 15 milionów funtów

Przestrzeń projektowa w biurach Madison w Leeds.
Przestrzeń projektowa w biurach Madison w Leeds.

Exledia Ventures, właściciel konceptu Dezign Space, wierzy w zachęcanie każdego do innowacji. Exilidia to międzynarodowa organizacja obecna w ośmiu krajach i rozprzestrzeniona w ponad 60 krajach za pośrednictwem sieci partnerów specjalizujących się w innowacjach cyfrowych i sztucznej inteligencji (AI).

Przestrzeń Dezign – która zostanie otwarta w tym tygodniu w Pudsey – rozpocznie się z kampanią wspierającą nowych wynalazców dzięki wsparciu finansowemu 100 nowych prototypów aplikacji o wartości do 150 000 funtów każdy.

Skontaktują się ze szkołami, a także małymi i średnimi firmami oraz dużymi korporacjami w regionie, aby wziąć w nich udział

Radley House, Richardshaw Rd

Exiledia, która ma silną międzynarodową obecność i bazę klientów, takich jak Qatar 2022 World Cup, Qatar Airways, Dubai Electricity and Water Authority (DEWA) i Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC), aby wymienić tylko kilka, wybrała miasto Leeds. Pierwsze w Wielkiej Brytanii Dezign Space jako miasto jest drugim co do wielkości centrum finansowym i prawnym, mówi Mark Burns, dyrektor zarządzający Exceledia UK.

Poseł Pudsey Stuart Andrews jest zaproszony jako główny gość na otwarcie w biurach Madison, Radley House, Richardshaw Road, w piątek, 2 lipca.

Harry Sekhon, założyciel Madison Offices, wyjaśnił, w jaki sposób doradztwo pomaga firmom ulepszać systemy, wykorzystując algorytmy do identyfikowania i rozwiązywania potencjalnych problemów, zanim się pojawią.

„Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni współpracą jako pierwszy brytyjski partner Dezign Space. To wzbogaca naszą ofertę dla społeczności biurowej Madison, aby umożliwić

firmom i osobom prywatnym, aby pomysł stał się rzeczywistością.”

Ujawnił również kampanię inwestycyjną w aplikacje oraz to, jak mają nadzieję na ścisłą współpracę z lokalnymi szkołami, firmami i Uniwersytetem w Leeds.

„Chcemy chodzić do szkół i zachęcać dzieci do wymyślenia pomysłu na aplikację. W Dezign Space zostanie ona zamieniona w prototyp, bez żadnych kosztów dla jednostki, a następnie zostanie zaprezentowana aniołom biznesu z całego świata świat, aby zobaczyć, czy i czy jest zainteresowany pomysłem, Następnie omówimy go z osobą, której pomysłem jest rozszerzenie go regionalnie, krajowo lub globalnie.

„To absolutnie fenomenalne dla Leeds. Firmy w biurach w Madison przywitały to z kilkoma prototypami już w toku. Wraz z oficjalną premierą w piątek, zaczniemy chodzić do szkół, aby rozmawiać o innowacjach i sztucznej inteligencji. Chcemy współpracować ze szkołami, aby wprowadzenie innowacji i sztucznej inteligencji do programu nauczania jako przedmiotu”.