Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloperzy FFXIV „rozwiążą” niedobór miejsca w zbrojowni i fajnych tablic około 6,1

Jak w każdym wartym swojej soli MMO, prawdziwa finalna gra Final Fantasy XIV jest w modzie. System akcji w grze oznacza, że ​​masz mnóstwo sprzętu, którego możesz się trzymać, i za mało błyszczących tablic, aby obsłużyć kolekcję kostiumów dla wszystkich twoich zawodów. Poprzedni problem został częściowo rozwiązany przez usunięcie pasów, ale po wprowadzeniu nowego sprzętu rajdowego Endwalkera, reżyser i producent Naoki Yoshida dał nadzieję na więcej miejsca po obu stronach.

„Wiem, że to będzie prosić o pytanie:„ Cóż, nie mam już wystarczająco miejsca w mojej skrzyni z bronią ”- mówi Yoshida (przez tłumacza) w najnowszym Live Message lub „Co powiesz na bardziej krzykliwe talerze? „Przygotowujemy się. Próbujemy zobaczyć, jak możemy skalować, i myślę, że do czasu 6.1 będziemy bardzo blisko przygotowań do rozpoczęcia rozwiązywania niektórych z tych problemów, które mamy „z możliwościami”, więc aby tak się stało ”.

Aktualizacja 6.0 da nam trochę więcej miejsca w Zbrojowni od daty premiery Endwalkera, ponieważ miejsce wcześniej przyznane na pasy będzie teraz dostępne dla podstawowej broni i pierścieni. Ale to nie odnosi się do (stosunkowo) małej liczby tablic brokatowych, a jeszcze więcej miejsca do przechowywania znacznie pomoże w zarządzaniu problemami z zapasami. Oczywiście będziemy musieli poczekać do wersji 6.1, aby zobaczyć, jakie ulepszenia będą mogli wprowadzić programiści, ponieważ przestarzałość FFXIV uniemożliwiała im w przeszłości dodanie większej ilości miejsca w ekwipunku.

Komentarze Yoshidy zaczynają się o 4:32:54 w poniższym filmie.

Live Letter przyniósł nam również nową mini-grę o łowieniu podwodną oraz nowy tryb Crystal Conflict PvP. Niestety, nie były to wszystkie dobre wieści, ponieważ opóźnienie Endwalkera zostało również ogłoszone w ramach transmisji.

{“Scheme”: {“page: {“content”: {“title”: “Programiści FFXIV zajmą się brakiem miejsca w zbrojowni i fajnych tablic wokół 6.1”, “type”: “news”, “category”: “final -fantasy” -xiv-a-realm-reborn”}, “user”: {“loginstatus: false}”, “game”: {“publisher”: “Square Enix”, “genre”: “MMO”, “title “:” Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, “gatunki”:[“MMO”,”RPG”]}}}}

READ  Camille Saviola: Entourage i Star Trek: Dziewiąta aktorka w kosmosie umiera w wieku 71 lat