Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper stojący za PlayStation Series „Everybody’s Golf” wydaje nową grę na Switchu

The Nintendo Switch Sport Aktualizacja nie była jedyna Wiadomości związane z golfem Udostępnione podczas ostatniego Directa. W audycjach japońskich Easy Come Easy Golf Ogłoszono zmianę.

To nie jest tylko stara gra w golfa, to właściwie Clap Hanz – twórca serii PlayStation, Wszyscy grają w golfa / Gorące strzały w golfa.

Chociaż nie ma o tym wzmianki w lokalnym strumieniu, gra została również wydana i jest dostępna tutaj na Zachodzie za 19,99 USD / 17,59 GBP w sklepie Switch eShop. Został on wcześniej wydany w Apple Arcade w 2021 roku jako Pies Hans Golf.

Oto więcej na ten temat od Witryna Nintendo:

Najnowsze dzieło ukochanego dewelopera golfa Clapa Hanza debiutuje na Nintendo Switch™!

Graj z przyjaciółmi, rodziną i ludźmi z całego świata lub zrelaksuj się i graj w golfa sam! Zdobywaj nowe postacie, stroje i kursy podczas rozgrywania rund w trybie głównym, trybie Tour. Śledź swój wzrost, poprawiając swój najlepszy wynik w każdym cyklu!

Wskocz online i weź udział w mistrzostwach świata lub meczu online. Globalne turnieje ze zdefiniowanymi zasadami są organizowane co tydzień, a gracze z całego świata robią wszystko, aby zobaczyć, kto ma najwyższy wynik! Graj w rundy z graczami z całego świata, bezproblemowo, w meczu online. Jeśli sprawy prywatne są dla Ciebie ważniejsze, stwórz pokoje chronione hasłem, aby wyruszyć na kurs ze znajomymi!

Ten tytuł obsługuje do czterech graczy lokalnie i bezprzewodowo i zajmie około 3,4 GB miejsca w twoim systemie. Chcesz zagrać w tę grę na swoim Switchu? Powiedz nam poniżej.