Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper stojący za PlayStation Series „Everybody’s Golf” wydaje nową grę na Switchu

Deweloper stojący za PlayStation Series „Everybody’s Golf” wydaje nową grę na Switchu

The Nintendo Switch Sport Aktualizacja nie była jedyna Wiadomości związane z golfem Udostępnione podczas ostatniego Directa. W audycjach japońskich Easy Come Easy Golf Ogłoszono zmianę.

To nie jest tylko stara gra w golfa, to właściwie Clap Hanz – twórca serii PlayStation, Wszyscy grają w golfa / Gorące strzały w golfa.

Chociaż nie ma o tym wzmianki w lokalnym strumieniu, gra została również wydana i jest dostępna tutaj na Zachodzie za 19,99 USD / 17,59 GBP w sklepie Switch eShop. Został on wcześniej wydany w Apple Arcade w 2021 roku jako Pies Hans Golf.

Oto więcej na ten temat od Witryna Nintendo:

Najnowsze dzieło ukochanego dewelopera golfa Clapa Hanza debiutuje na Nintendo Switch™!

Graj z przyjaciółmi, rodziną i ludźmi z całego świata lub zrelaksuj się i graj w golfa sam! Zdobywaj nowe postacie, stroje i kursy podczas rozgrywania rund w trybie głównym, trybie Tour. Śledź swój wzrost, poprawiając swój najlepszy wynik w każdym cyklu!

Wskocz online i weź udział w mistrzostwach świata lub meczu online. Globalne turnieje ze zdefiniowanymi zasadami są organizowane co tydzień, a gracze z całego świata robią wszystko, aby zobaczyć, kto ma najwyższy wynik! Graj w rundy z graczami z całego świata, bezproblemowo, w meczu online. Jeśli sprawy prywatne są dla Ciebie ważniejsze, stwórz pokoje chronione hasłem, aby wyruszyć na kurs ze znajomymi!

Ten tytuł obsługuje do czterech graczy lokalnie i bezprzewodowo i zajmie około 3,4 GB miejsca w twoim systemie. Chcesz zagrać w tę grę na swoim Switchu? Powiedz nam poniżej.