Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper mówi: Remake The Last of Us Part 1 nie jest „złapaniem gotówki”

Deweloper mówi: Remake The Last of Us Part 1 nie jest „złapaniem gotówki”

Deweloper pracujący nad nadchodzącym remakeiem The Last of Us Part 1 na PS5 od Naughty Dog odpowiedział na twierdzenia, że ​​to „tylko gotówka”.

W tweecie na swoim osobistym koncie na Twitterze Robert Morrison – którego autorami są również Resident Evil 7, Injustice 2 i God of War 2018 dla Santa Monica Studios – odpowiedział na takie twierdzenia, podkreślając, że „najlepiej zaprojektowane i dobrze wykonane projekt to był” Z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.”

Digital Foundry Sprawdź The Last of Us Part 1 na PS5.

Animator Morrison – który pracował nad pierwszą częścią The Last of Us, a teraz pracuje w innym studiu Sony, Bend – powiedział: „Rzeczywiście, to najbardziej wyrafinowany i dopracowany projekt, jaki kiedykolwiek widziałem lub w którym uczestniczyłem w całej mojej karierze .

„Najwyższy możliwy poziom staranności i dbałości o szczegóły”.

Tweet wywołał szeroki zakres odpowiedzi – z poparciem i sprzeciwem – w komentarzach, z niektóre upieranie się, że optymalizator już istnieje i „online jeszcze się nie skończyło dla TLOU2”, oraz inni Stwierdza, że ​​​​będzie jak Naughty Dog „pierwotnie sobie wyobrażałem” ze względu na postęp w technologii produkcji zabawek i niktwymuszonykupić to.

Fan nakręcił film skupiający się na The Last of Us na rok 2013 Podkreśla niektóre z bardziej imponujących szczegółów ukrytych w grze, które wielu mogło przeoczyć.

poprzedzającym The Last of Us Part 1 Edycja PS5 (i ostatecznie PC), twórca treści Speclizer ponownie odwiedził pierwszą grę w postapokaliptycznym świecie Naughty Dog.

Speclizer, który wraz z innymi członkami serwera niezgody Naughty Dog odkrył ogromny zmieniacz skali, który został anulowany Mapa wieloosobowa w drugiej części The Last of UsRozmawiali z Eurogamerem o swojej pasji do serialu. „Od dnia, w którym gra została wydana w 2013 roku, byłem uzależniony. Wtedy nie było nic podobnego i do dziś nie ma innej gry, którą pokochałbym tak jak The Last of Us” – powiedział.

READ  Boshi potwierdził, że jest nowym uczestnikiem Mario Kart Tour