Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper Kingdom Come ujawnia, że ​​wersja na Switcha narodziła się z „szczęśliwego błędu”

Deweloper Kingdom Come ujawnia, że ​​wersja na Switcha narodziła się z „szczęśliwego błędu”

po miesiącach Działają plotkiStudia koni wojennych potwierdzone wczoraj faktycznie przyniesie Kingdom Come: Wyzwolenie do przełącznika Nintendo.

Chociaż wciąż myślał, że tak było Wyciek przed terminemNajwyraźniej nie do końca tak toczy się historia. W oficjalnym komunikacie prasowym wydanie Switcha zostało opisane jako „szczęśliwy błąd”. Literówka zasadniczo wskazywała na zainteresowanie wersją Nintendo, więc zespół postanowił dać jej zielone światło.

Oto pełna historia, dzięki uprzejmości Warhorse PR:

Kingdom Come: Wyzwolenie W przypadku Nintendo Switch narodził się z „szczęśliwego błędu”. Pod koniec 2020 roku został wydany Kingdom Come: Deliverance Royal Edition było PlayStation 4 zapowiedziane w Japonii. Z powodu błędu pisarskiego gra trafiła również na konsolę Nintendo Switch, czego wówczas nie było w planach. „Błąd” został natychmiast naprawiony, ale informacje się rozeszły. Jednak przytłaczające opinie były zaskakujące i stanowiły integralną część późniejszego procesu decyzyjnego. Sabre Interactive, również starsze studio Koch Media, wielokrotnie udowodniło, że jest właściwym partnerem w tym dążeniu do uczynienia tego, co nie do pomyślenia, i mieli za zadanie przynieść Kingdom Come: Wyzwolenie do przełącznika Nintendo.

Dyrektor ds. public relations w Warhorse, Tobias Stolz-Zwilling, wyjaśnia, w jaki sposób globalne zainteresowanie wersją na Switcha sprawiło, że Warhorse „ponownie rozważyło” swoje możliwości:

„To niesamowite, jak duży udział i wpływ, jaki gracze z całego świata mogą mieć na rozwój gry. Ogromne komentarze i reakcje fanów skłoniły nas do ponownego rozważenia naszych szans i skłoniły nas do spotkania z Sabre Interactive, który jest idealny kandydat do tej ambitnej misji.”

Sabre Interactive ugruntował swoją pozycję jako jeden z czołowych specjalistów od portów przełączników. Uczynił też niemożliwe możliwym, uwalniając go Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switchu, więc jest bardziej niż gotowy na wyzwanie, jakim jest przeniesienie średniowiecznej gry RPG z otwartym światem z 2018 roku do systemu hybrydowego.

READ  Uzupełnienie zapasów PS5 – oto gdzie szukać konsoli w tym tygodniu