Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper GTA Trilogy odpowiada na frustracje fanów, mówi, że aktualizacje już trwają

Grand Theft Auto: The Trilogy — edycja ostateczna Jest teraz dostępny na Nintendo Switch i wielu innych platformach, ale nie wyszedł na dobry początek — fani mają napotkać wszelkiego rodzaju problemy z każdą grą.

Ta najnowsza trylogia, na wypadek gdybyś nie wiedział, była obsługiwana przez zespół Grove Street Games z Florydy, który od prawie dekady przenosi tytuły GTA na różne platformy i jest odpowiedzialny za ostatnie wysiłki. Dyrektor generalny i właściciel firmy, Thomas Williamson, publicznie przyznał się do krytyki fanów – następującym tweetem, który prawdopodobnie nie był zaskoczeniem dla wielu fanów:

„To bardzo ekscytujące widzieć, jak chłopaki naprawdę cieszą się z tego, co ich zebraliśmy. Szczerze lubię ten wyjątkowy poziom kontroli w naszym studio. Dziś świętujemy rozpoczęcie naszego ogromnego projektu, podczas gdy pracujemy nad aktualizacjami”.

We wcześniejszym tweecie Williamson wydawał się wyjaśniać wagę sytuacji i presję, jaką odczuwał zespół podczas prezentacji ostatecznej wersji:

“W miarę jak sztuka się starzeje, to, co wtedy było nie tak, staje się czcią i staje się historią. Zachowanie tego jest ważne. Najpierw uwalnia Han. Jeden mały krok dla człowieka. Niektóre błędy muszą zostać poprawione, a niektóre muszą zostać zachowane. Decydowanie o końcu jest poważna odpowiedzialność”.

Plusem jest to, że ostatni tweet Williamsona wspomina o tym, jak zespół pracuje nad „aktualizacjami” – co oznacza, że ​​przynajmniej rozwiąże Niektóre Jeden z problemów, z jakimi do tej pory mogli się zetknąć gracze. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z trio, radzimy udać się do raportu za pośrednictwem Strony wsparcia Rockstar, gdzie wszystko jest „zebrane i przemyślane”.

Jak do tej pory znalazłeś trylogię GTA na Nintendo Switch? Czy sam napotkałeś jakieś problemy? Powiedz nam poniżej.