Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dev podarł zamówienie z 1886 roku złożone przez właściciela Facebooka po przejęciu

Ready at Dawn, studio najbardziej znane z The Order 1886 i różnych przygód Kratosa na PSP, takich jak God of War: Ghost of Sparta i God of War: Chains of Olympus, podobno straciło nawet jedną trzecią swojego personelu w ostatniej rundzie zwolnień martwych pracowników. Firma macierzysta Facebooka nabyła RAD w 2020 roku, aby pomóc w tworzeniu tytułów VR.

stwierdził Thomas Greipel, starszy programista silnika i grafiki na Twitterze że zwolniono również szefa studia. Nie jest jednak jasne, czy odnosi się to do Andrei Pessino, Ru Weerasuriya, czy do obu (RAD został założony przez duet w 2003 roku).

The Order 1886 to tytuł niewątpliwie znany graczom PlayStation; Od razu wyprzedzając swoje czasy i całkowicie nieskrępowany, ambitny (i bardzo krótki) FPS wydawał się swego rodzaju osiągnięciem samym w sobie. Wprowadzony na rynek w 2015 roku tytuł budził podziały, ale zdecydowani zwolennicy opowiadali się za grą, a my nie możemy się powstrzymać od patrzenia wstecz na nią z czułością jako na coś w rodzaju kapsuły czasu. Fani od lat mają nadzieję na kontynuację, ale być może nadszedł czas, aby spełnić to marzenie.

Co sądzisz o The Order 1886? Nieoszlifowany diament czy kruszywo bez zasad? Życzę wszystkim, których to dotyczy, wszystkiego najlepszego w ich przyszłych staraniach w sekcji komentarzy poniżej.