Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Destiny zostało zablokowane na Twitchu na czas nieokreślony

Destiny zostało zablokowane na Twitchu na czas nieokreślony

Twitch Streamer Destiny został zablokowany na platformie na czas nieokreślony z powodu „nienawistnego zachowania”. Twitch w dużej mierze unikał banowania niektórych ogromnych banerów przez długi czas, ale wygląda na to, że Destiny przekroczyło linię. w 2020 roku, Dr Disrespect został na stałe zablokowany na Twitchu. Nie jest jasne, dlaczego dr Disrespect został zbanowany, ale ponieważ był wtedy twarzą Twitcha, dał jasno do zrozumienia, że ​​Twitch był gotów wyciągnąć wtyczkę na niektórych kanałach, jeśli uzna to za konieczne. to było tam? Tymczasowe zawieszenie innych dużych nadawcówRzadko jednak zdarza się, że otrzymują oni stały zakaz.

Destiny to najnowszy streamer na żywo na Twitchu, który nałożył ogromny zakaz, ale tym razem nie jest tak tajemniczy. był streamerem Zakazany za „wstrętne zachowanie” I chociaż Twitch nie określił konkretnie, co powiedział po drugiej stronie granicy, Ludzie na Twitterze zamieszczali komentarze antytranspłciowe z jego prądów. Destiny od jakiegoś czasu jest kontrowersyjną postacią na Twitchu i to nie pierwszy raz, kiedy Twitch ukarał go za treści w swoich streamach. Obecnie nie jest jasne, czy Twitch kiedykolwiek wznowi banowanie, czy dołączy do takich jak Dr Disrespect na YouTube lub innej platformie.

Chociaż fakt, że Twitch nie jest bardziej przejrzysty w momentach, które doprowadziły do ​​zakazu, jest trochę rozczarowujący, pokazuje, że platforma jest gotowa pociągać do odpowiedzialności najlepszych graczy. Los miał około 700 tysięcy, co jest niemałą sprawą. Chociaż na platformie są znacznie więksi nadawcy, Destiny często rozmawia z innymi nadawcami, w tym z komentatorem politycznym Hassanem Abim. To pozwoliło mu współpracować z największymi streamerami, ale prawdopodobnie nie będzie to możliwe po tym zakazie Twitcha. Osoby takie jak Dr Disrespect zostały objęte zakazem występowania na żywo z innymi programami Twitch i wydaje się prawdopodobne, że to samo będzie dotyczyć Destiny po tym zakazie.

READ  Wygląda na to, że właśnie wyciekł emulator Game Boya z Nintendo Switch Online

Co myślisz o zablokowaniu Destiny na Twitchu? Daj mi znać w komentarzach poniżej lub napisz TwitterCade_Onder.