Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deloitte ogłasza oficjalną praktykę kosmiczną, aby połączyć organizacje w szybko rozwijającym się globalnym ekosystemie kosmicznym

Deloitte ogłasza oficjalną praktykę kosmiczną, aby połączyć organizacje w szybko rozwijającym się globalnym ekosystemie kosmicznym

Opiera się na ponad 15-letnim doświadczeniu Pomaganie klientom komercyjnym i rządowym w odkrywaniu możliwości związanych z przestrzenią kosmiczną

Los AngelesI 4 kwietnia 2023 r /PRNewswire/ —

gniazda główne

  • Przestrzeń Deloitte’a Jest to kompleksowa praktyka profesjonalnych usług dedykowana doradztwu organizacjom w zakresie pełnego potencjału przestrzeni kosmicznejod usług w zakresie doradztwa strategicznego i zapewniania bezpieczeństwa po rozmieszczanie i eksploatację systemów i usług kosmicznych.
  • opiera się na 15 Lata pracy w przestrzeni dla klientów prywatnych i publicznychw tym instytucje rządowe, główne linie lotnicze, firmy satelitarne i inne organizacje, które mogą skorzystać z możliwości oferowanych przez przestrzeń kosmiczną.
  • Dostęp do zintegrowanej, globalnie połączonej sieci Aby pomóc klientom skorzystać z szybko rozwijającego się sektora kosmicznego, który może wpłynąć na wszystko, od tego, jak prowadzimy interesy, po ulepszanie naszej planety.

Dlaczego to jest ważne
Postępy w rozwoju przestrzeni kosmicznej mogą przynieść ogromne korzyści naukowe, technologiczne, społeczne i handlowe dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Przestrzeń Deloitte’aOficjalnie uruchomiona dzisiaj, opiera się na 15-letnim doświadczeniu organizacji w doradzaniu klientom w zakresie koordynacji, integracji i realizacji ich aspiracji kosmicznych oraz obejmuje dostęp do globalnej sieci doradców, technologów i naukowców, których celem jest pomaganie organizacjom w łączeniu niepowiązanych i obejmowaniu nieskończoności na przestrzeni możliwości, które zapewniasz.

Szansa za bilion dolarów
Gospodarka kosmiczna stała się jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. szacuje się na ok 400 miliardów dolarów Obecnie gospodarka kosmiczna wzrosła o ponad 60% w ciągu ostatniej dekady i tak też jest Oczekuje się, że będzie rosnąć do więcej niż 1 bilion dolarów do 2040 r. Ta szansa jest napędzana przez dojrzałą branżę komercyjnych startów na orbitę i rozprzestrzenianie się usług satelitarnych na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO) — rynku, który ma rosnąć od 40 miliardów dolarów Dziś tyle 312 miliardów dolarów do 2035 r., Według Deloitte’a. Wydaje się, że zmiany te zmniejszają bariery wejścia i tworzą nowe modele biznesowe, odblokowując dalsze innowacje, które przynoszą dodatkowe korzyści społeczne i gospodarcze.

Kluczowe cytaty

„Tempo innowacji, które obserwujemy w przestrzeni kosmicznej, jest oszałamiające. Ilość inwestycji napływających w inicjatywy związane z przestrzenią kosmiczną ze strony rządów, korporacji i inwestycji prywatnych stwarza ogromne możliwości dla firm, które traktują przestrzeń kosmiczną jako misję, biznes dzisiaj lub przyszłe możliwości biznesowe Deloitte mobilizuje pełen zakres globalnych zasobów, aby pomóc tym organizacjom w realizacji ich ambicji kosmicznych.

READ  Ciesz się przestrzenią na świeżym powietrzu przez cały rok dzięki tym pomysłom na pergolę

Nishita Henrydyrektor ds. innowacji i dyrektor Deloitte Consulting LLP

„Rozwój ekosystemu kosmicznego wymaga ogromnej precyzji, która jest podstawową cechą DNA Deloitte. Nasi klienci komercyjni i rządowi codziennie polegają na tej wyjątkowej zdolności, którą zapewniamy we wszystkich naszych praktykach z korzyścią dla naszych klientów.”

Bretta LoubertaI Przestrzeń Deloitte’a Lider w sektorze rządowym i publicznym oraz dyrektor w Deloitte Consulting LLP

Jak pomagamy klientom?
Opierając się na ponad 15-letnim doświadczeniu w branży lotniczej, Deloitte oferuje wyjątkową głębię i rozległość doświadczenia w branży lotniczej z globalnie połączoną praktyką lotniczą z klientami z sektora cywilnego, obronnego i komercyjnego. Nasza sieć naukowców, technologów i doradców pomogła wystrzelić rakiety, wdrożyć systemy teledetekcji satelitarnej, wdrożyć globalne rozwiązania komunikacji satelitarnej, pomóc w zarządzaniu operacjami naziemnymi, analizować komercyjną gospodarkę kosmiczną, wspierać programy kosmiczne dla bezpieczeństwa cywilnego i narodowego oraz pomagać zabezpieczyć miliardowe inwestycje Dla dużych i małych innowatorów.

Oferta Deloitte w zakresie powierzchni obejmuje wiele obszarów i jest przeznaczona do doradzania organizacjom, niezależnie od tego, czy organizacje te postrzegają przestrzeń jako misję, swoją obecną działalność, czy też szansę na przyszły rozwój.

  • Kosmos jako misja: Organizacje rządowe wykorzystujące możliwości kosmiczne stają przed wyjątkowymi wyzwaniami operacyjnymi, które wymagają ogromnej precyzji, od zagrożeń dla bezpieczeństwa cybernetycznego do zasobów kosmicznych, po zapewnienie aktualności krytycznych systemów informatycznych (zarówno naziemnych, jak i na orbicie), po przetwarzanie ogromnych ilości złożonych danych. Deloitte może pomóc w tworzeniu kompleksowych rozwiązań i usług, które pomogą w modernizacji i zabezpieczeniu systemów i sieci, ulepszaniu i łączeniu platform danych, usprawnianiu i zabezpieczaniu łańcuchów dostaw oraz konceptualizacji i wdrażaniu innowacyjnych strategii organizacyjnych.
  • Przestrzeń jako biznes: Przedsiębiorstwa zajmujące się przestrzenią kosmiczną stoją przed określonym zestawem wyzwań, w tym szybko zmieniającymi się środowiskami regulacyjnymi i konkurencyjnymi, złożonymi wymaganiami technologicznymi oraz ewoluującymi łańcuchami dostaw i ekosystemami. Deloitte świadczy różnorodne usługi dla uznanych i powstających organizacji z branży lotniczej, koncentrując się na lotnictwie, obronie, technologii, mediach i komunikacji, pomagając im identyfikować możliwości rynkowe, identyfikować i wdrażać inicjatywy transformacyjne, wdrażać nowoczesne platformy i możliwości cyfrowe, optymalizować łańcuchy dostaw w celu zapewnienia odporności , osadzaj możliwości produkcyjne nowej generacji i rozwijaj zdolności niezbędne do prosperowania i rozwoju, zarówno organicznie, jak i nieorganicznie, poprzez fuzje i przejęcia. Deloitte świadczy również szeroki zakres usług doradztwa elektronicznego, podatkowego, finansowego i ubezpieczeniowego, aby pomóc organizacjom w zarządzaniu, ulepszaniu i raportowaniu wyników ich przedsięwzięć kosmicznych.
  • Przestrzeń szansą na rozwój: Przestrzeń, dane i usługi, które umożliwia, stwarzają możliwości dla rządów i firm z sektora prywatnego na całym świecie w praktycznie każdej branży – na przykład w energetyce, zasobach, komunikacji, naukach przyrodniczych i obronie. Wielodomenowy zespół konsultantów, technologów i naukowców Deloitte może pomóc organizacjom identyfikować, oceniać i odnosić się do innowacji kosmicznych, danych związanych z przestrzenią kosmiczną i możliwości marketingowych z pewnością i dokładnością. Ponadto, w miarę jak coraz więcej zasobów jest umieszczanych na orbicie, Deloitte pomaga firmom reagować na rosnące zapotrzebowanie na usługi ISAM, wdrażając aplikacje wspierające robotykę, inżynierię cyfrową, możliwości cyfrowych bliźniaków i niezbędne standardy.
READ  Steve Wozniak i Alex Fielding chcą zmapować śmieciową przestrzeń - TechCrunch

W nadchodzących latach Deloitte planuje inwestować we wzmacnianie istniejących możliwości i rozwijanie nowych, aby pomóc firmom z branży kosmicznej na nowo zdefiniować, co i jak robią w kosmosie oraz otworzyć więcej możliwości.

duży namiot Przestrzeń Deloitte’a inicjatywy to m.in Na przekór grawitacjito globalny program innowacji technologicznych uruchomiony w 2019 roku, sponsorowany przez Deloitte Australia, łączący start-upy, przedsiębiorców i uniwersytety z firmami i rządami w celu rozwiązywania rzeczywistych wyzwań biznesowych przy użyciu danych, technologii i możliwości z przestrzeni kosmicznej.

Kluczowe cytaty

Deloitte pomaga tworzyć pionierską przyszłość przestrzeni kosmicznej, która jest odpowiedzialna, bezpieczna, zrównoważona i wydajna, aby pomóc przekształcić to, co ma być 1 bilion dolarów Szansa na coś, co mogłoby być większą szansą. Prawdopodobnie największa szansa dla firm komercyjnych, z konwergencją komunikacji satelitarnej, zdjęć satelitarnych, nawigacji satelitarnej, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, przestrzeń kosmiczna może zakłócić prawie każdą branżę, jaką znamy dzisiaj.

Shalini BhatiaI Przestrzeń Deloitte’a Lider technologii, mediów i telekomunikacji oraz dyrektor Deloitte Consulting LLP

„Tak jak środowisko i zrównoważony rozwój szybko stają się krytycznymi kwestiami strategicznymi dla wielu C-Wings w organizacjach rządowych i komercyjnych, widzimy, że to samo stanie się z przestrzenią w ciągu najbliższych 2-5 lat. Deloitte proaktywnie inwestuje, aby być gotowym do pomocy klientom dzięki tej ekscytującej możliwości rozwoju”.

Sama CaprelianaI Przestrzeń Deloitte’a Wiodący amerykański konsultant i dyrektor Deloitte Consulting LLP

„Przestrzeń kosmiczna ukrywała się na widoku pośród „kosmosu i obrony” od dziesięcioleci. Gwałtowny rozwój branży i unikalny zestaw problemów wymaga od nas innego myślenia o przestrzeni kosmicznej. Największe możliwości można uzyskać, łącząc kropki w tradycyjnych bariery branżowe — obszar, w którym Deloitte doskonale się sprawdza. Są wyjątkowo pomocni”.

Alana Brady’egoI Przestrzeń Deloitte’a Pionier w przemyśle lotniczym i obronnym oraz dyrektor w Deloitte Consulting LLP

READ  Saudyjscy astronauci skupili się na długoterminowych misjach po sukcesie w kosmosie

Dowiedz się więcej o Przestrzeń Deloitte’a A nasze usługi kliknij Tutaj.

O Deloitte
Deloitte świadczy wiodące w branży usługi audytorskie, doradcze, podatkowe i doradcze dla wielu najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, w tym prawie 90% firm z listy Fortune 500® i ponad 7000 firm prywatnych. Nasi ludzie Spotkać się Dla większego dobra i pracy w różnych sektorach przemysłu, które napędzają i kształtują dzisiejszy rynek – dostarczanie wymiernych i trwałych wyników, które pomagają wzmocnić zaufanie opinii publicznej do naszych rynków kapitałowych, inspirować klientów do postrzegania wyzwań jako okazji do transformacji i dobrobytu oraz pomagają wyznaczać drogę do silniejszej gospodarki i zdrowszego społeczeństwa. Deloitte jest dumny z bycia częścią największej globalnej sieci profesjonalnych usług obsługujących naszych klientów na najważniejszych dla nich rynkach. Opierając się na ponad 175 latach działalności, nasza sieć firm członkowskich rozciąga się na ponad 150 krajów i regionów. Dowiedz się, w jaki sposób około 415 000 pracowników Deloitte na całym świecie łączy się, by wywierać wpływ www.deloitte.com.

Deloitte odnosi się do jednej lub kilku spółek Deloitte Touche Tohmatsu Limited, brytyjskiej prywatnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością („DTTL”), jej sieci firm członkowskich i podmiotów stowarzyszonych. DTTL i każda z jego firm członkowskich to odrębne i prawnie niezależne podmioty. DTTL (nazywany również „Deloitte Global”) nie świadczy usług na rzecz klientów. W Zjednoczone państwoDeloitte odnosi się do jednej lub kilku amerykańskich firm będących członkami DTTL oraz powiązanych z nimi podmiotów, które działają pod nazwą „Deloitte” w Zjednoczone państwo i jej podmioty stowarzyszone. Niektóre usługi mogą nie być dostępne do certyfikacji dla klientów zgodnie z zasadami i przepisami rachunkowości publicznej. prosze Zobacz www.deloitte.com/about Dowiedz się więcej o naszej globalnej sieci firm członkowskich.

Źródło Deloitte