Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dekoracja pomagająca uczcić 75. rocznicę Weirton | Wiadomości, sport, praca

Uroczyste obchody — firma Renaissance Weirton ujawniła swój debiut w tym roku w serii ozdób Success in Unity, która będzie nadal świętować 75. rocznicę firmy Weirton. — Wniesione

Wyrton – 75. rocznica Whartona będzie tematem dorocznej odsłony tegorocznej serii ozdób świątecznych.

„Każdego roku Renaissance Weirton Corp. celebruje Weirton, projektując i sprzedając ozdoby świąteczne reprezentujące różnorodność i historię naszego miasta” Tiffany Gill, członek zarządu Renaissance Wharton, wyjaśniła.

Seria Ornament of Success in Unity została wydana przez Renaissance Weirton w 2017 roku, z okazji 70-lecia miasta. W następnych latach seria dekoracji uhonorowała różne narodowości, do których dziedzictwa wywodzili się mieszkańcy miasta.

Wcześniejsze wejścia zawierały dekoracje przedstawiające Szkocję, Grecję, Włochy i Polskę.

„W tym roku dekoracja upamiętnia 75. rocznicę Weirton” Zauważył Gale.

Dekoracja ma metalicznie wyglądające tło, z logo 75. rocznicy Weirtona, zaprojektowanym przez Rachel Kinney, dyrektora Biura Kongresów i Zwiedzających w Top of West Virginia, otoczonego gwiazdami.

Dekoracja kosztowała 10 USD za sztukę.

Dekoracje można zamówić w przedsprzedaży podczas świątecznej imprezy przy Main Street 19 listopada i będą one dostępne w ratuszu Wharton od 21 listopada.

Termin zamówienia ozdób upływa 30 listopada.

Poprzednie raty Unity Success Ornaments są również dostępne w limitowanych ilościach, również po 10 USD za sztukę.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń (304) 797-8500, wew. 1002.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Prywatny kącik Gloucester, w którym mówi się w 70 językach