Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deepika Padukone prezentuje się na rozdaniu Oscarów w stylu inspirowanym starym Hollywoodem – kobieta z Emiratów

moda

Aktorka Deepika Padukone zadebiutowała na 95. ceremonii rozdania Oscarów, spacerując po szampańskim dywanie w klasycznej stylizacji Louis Vuitton inspirowanej Hollywood.

the Patan Aktor wszedł na scenę, aby ogłosić występ Natto Natto z RRR Ze wzmianką o jego nominacji w kategorii piosenek oryginalnych. Ma miliony wyświetleń na YouTubie i Tik Toku, tańcząca publiczność w kinach na całym świecie, a także pierwsza w historii piosenka indyjskiej produkcji nominowana do Oscara. Znasz Nattu? $$$$ To jest to natto natto” dodała. Urzekający występ śpiewaków Rahula Sipligunga, Kala Bhairavy i grupy tancerzy został ciepło przyjęty przez publiczność. Później w nocy kompozytor MM Keeravani i autor tekstów Chandrabose zdobyli Oscara za tę samą piosenkę, czyniąc ją pierwszą w tej kategorii do wygrania piosenka z indyjskiego filmu.

Gwiazda Bollywood rozmawiała z ankieterem na dywanie, dzieląc się swoim podekscytowaniem na noc: „To znaczy, wszyscy dorastaliśmy, oglądając Oscary. Z części świata, z której pochodzimy, nie budzisz się każdego dnia idąc do Oscarów. To tylko ja. Biorę to wszystko”.

Deepika Padukone została trzecią indyjską aktorką, która miała zaszczyt występować na rozdaniu Oscarów, i dodała kolejny historyczny moment do swojej już znakomitej kariery. Aby wygłosić oświadczenie podczas największej imprezy w Hollywood w tym roku, Deepika Padukone ubrała dwie marki, które reprezentuje na całym świecie. Utrzymując go eleganckim i atrakcyjnym, piko Aktor założył wspaniały, solidny aksamitny komplet z detalami odsłaniającymi ramiona i aksamitnymi rękawiczkami, które jeszcze bardziej podkreśliły wygląd. Uzupełnieniem jej całkowicie czarnej sukienki był lśniący naszyjnik Cartier z żółtym diamentem w kształcie łzy, a także lodowe bransoletki i pierścionki, które dopracowały wygląd.

Wszystko wszędzie na raz Zdobył 7 nagród, w tym dla najlepszego filmu, najlepszej aktorki, najlepszego reżysera, najlepszego montażu, najlepszego aktora drugoplanowego, najlepszej aktorki drugoplanowej i najlepszego scenariusza oryginalnego. Michelle Yeoh zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki, co czyni ją pierwszą azjatycką gwiazdą, która zdobyła tę nagrodę.

– Aby uzyskać więcej informacji o luksusowym stylu życia, aktualnościach, modzie i urodzie, śledź „Emirates Woman” na stronie Facebook I Instagram

READ  Polscy ustawodawcy uchwalili ustawę postrzeganą jako ograniczającą wolność mediów

Zdjęcia: ze źródła / Instagram