Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deep Space Nine Cast powraca do Star Trek

Autor: Dan Lawrence | opublikowany

To był wielki weekend na ogłoszenia Star Trek: Dolne Pokłady Na tegorocznym Comic-Conie w San Diego. Po pierwsze, jest wiadomość, że Star Trek: Dolne Pokłady Bohaterowie pojawią się w odcinku crossover w drugim sezonie Star Trek: Dziwne nowe światy i Star Trek: Dolne Pokłady Zwiastun sezonu 3 ujawnił spojrzenie na stację kosmiczną Deep Space Nine. To nieuchronnie doprowadziło do spekulacji na temat tego, czy postacie z Star Trek: Deep Space Nine Pojawi się w trzecim sezonie Star Trek: Piwnice, Dla mnie MoviewebFani serii anime mogą spodziewać się „znajomych twarzy” od Star Trek: Deep Space Nine.

Star Trek: Dolne Pokłady Zespół wsparcia Starship podąża za USS Cerritos, chorążymi Beckett Mariner, Bradem Poemlerem, Tendy i chorążym Rutherfordem, których głosu użyczyli Towney Newsom, Jack Quaid i Noel Wells; i Eugene Cordero, odpowiednio. Animowany serial powróci w trzecim sezonie na Paramount+ 25 sierpnia z członkami załogi mostka na USS Cerritus. Kapitan Carol Freeman, nagłośnionej przez Dona Lewisa; Kapitan Jack Ransom, którego głosu użyczył Jerry O’Connell; i dr T’Ana, której głosu użyczyła Gillian Wegman. W zwiastunie 3 sezonu ulubionego przez fanów programu USS Cerritus można zobaczyć lecącego nad Deep Space Nine, stacją kosmiczną graniczącą z tunelem czasoprzestrzennym i planetą Bajor. Deep Space Nine było bronione przez kapitana Benjamina Sisko i jego załogę w siedmiu udanych sezonach Star Trek: Deep Space Nine.

Biorąc pod uwagę, że DSN pojawia się w pliku Star Trek: Dolne Pokłady Zwiastun 3 sezonu, jasne jest, że załoga USS Cerritus spędzi trochę czasu z załogą Deep Space Nine. MovieWeb wnioskuje, że lista postaci ukochanych Star Trek: Deep Space Nine Seriale, w których mogą wystąpić to Quark (Armen Schimmermann), jego brat Rom (Max Grodenchik), Lita (Chase Masterson), Kira Neres (Gość Nany), dr Julian Bashir (Alexander Siddig) i Jake Sisko (Ciroc Lofton). Powodem tego jest to, że wszystkie te postacie żyły i nadal były w Deep Space Nine po ostatnim odcinku siódmego sezonu serialu. Star Trek: Deep Space Nine.

Star Trek: Dolne Pokłady Stworzony przez showrunnera Mike’a McMahana (którego poprzednie osiągnięcia obejmują pisanie dla Rick i Morty) I zobaczymy m.in. załogę piwnicy próbującą ratować uwięzionego kapitana USS Cerritus Carol Freeman I ciekawie będzie zobaczyć, czy członkowie załogi Deep Space Nine pomogą załodze na dolnym pokładzie osiągnąć tę misję, czy też mistyfikacje DPN zaangażują się w zupełnie inną historię. Z datą premiery 25 sierpnia Paramount + na sezon 3 of Star Trek: Dolne Pokłady Już za kilka tygodni Trekkies nie będą miały dużo czasu, aby dowiedzieć się, do jakich postaci należą Star Trek: Deep Space Nine Majid powróci. Star Trek: Dolne Pokłady Sezon 3 będzie trwał dziesięć odcinków, nadawanych co tydzień w Paramount+ w każdy czwartek.

READ  Wiadomości kosmiczne: Nowe badanie wskazuje na możliwość, że kosmici będą świadkami życia na Ziemi | nauka | Aktualności