entertainment

Debiut Oscara i epickiego serialu dramatycznego wśród węgierskich projektów w przygotowaniu

„Powstanie Kruka”
Producenci: Robert Lantos (filmy Coincidence Point) i Tibor Krsko
Aktor: George Mihalka
Opis: Epicki serial dramatyczny o Janos Hunyadi, dzielnym wojowniku, który pokonał ogromną armię osmańską i bronił Europy w 1456 roku w bitwie pod Belgradem. Dziesięciogodzinny serial, oparty na bestsellerowych powieściach autora Bána Mora, ma być największym budżetowym węgierskim widowiskiem wszech czasów.

„Szkoła Odwagi”
Producenci: Judith Cernay i Dariush Jablonsky (Jestem filmem, Apple Film Productions)
Autor: Gabor Kriegler
Streszczenie: Wśród okropności II wojny światowej setki polskich dzieci znajdują schronienie w nieprawdopodobnym miejscu: gimnazjum nad brzegiem Balatonu. Ale zbliżająca się okupacja hitlerowska Węgry Grozi, że przełamie ten impas, a kiedy córka czołowego członka ruchu oporu przybywa do szkoły, tajny agent ściga się z czasem, by uratować uczniów.

Więcej od Variety

„Wnuk” (na zdjęciu)
Producent: Tamás S. Zákonyi (retrospekcja)
Scenarzysta i reżyser: Christophe Diack
Streszczenie: Pierwszy film Kristófa Deáka, zdobywca Oscara za najlepszy film krótkometrażowy na żywo, to nadchodzący dramat przebrany za trzymający w napięciu thriller kryminalny o ponurym, komediowym podtekście. Film opowiada o cichym i skromnym młodym człowieku, którego wygodny świat zostaje wywrócony do góry nogami po tym, jak jego dziadek pada ofiarą okrutnego oszustwa.

“Miły”
Producenci: András Muhi i Gábor Ferenczy (Focus Fox, Komplizen Film)
Reżyserzy i scenarzyści: Laszlo Tsuga i Anna Nims
Streszczenie: Idina jest kulturystką, która jest gotowa poświęcić wszystko dla marzenia, które dzieli ze swoim partnerem i trenerem Adamem: zdobycie mistrzostwa świata. Dziwna miłość, którą znajduje na swojej drodze, sprawia, że ​​widzi różnicę między swoimi snami a jej prawdziwym ja.

“oblężenie”
Producent: Tamas Lagos (film pozytywowy)
Autor: Norbert Copley
Streszczenie: Prawdziwa historia pierwszego demokratycznie wybranego premiera Węgier, Josefa Antala, od czasów bojownika o wolność w 1956 roku po niesławną blokadę taksówek w 1990 roku, która wstrząsnęła narodem.

READ  Nowa fundacja stara się pomóc polskiemu ruchowi na rzecz praw gejów, Rosyjskiemu Kościołowi Katolickiemu Nobel, Olga Tokarczuk Holland

Białe plastikowe niebo
Producenci: Joseph Fulop i Ursulia Cebus (Salto Film, Artichoke Films)
Reżyserzy: Tibor Panochki i Sarulta Szabo
Streszczenie: Animacja i science fiction. Dytopijna fantazja środowiskowa osadzona w Budapeszcie, niezbyt odległej przyszłości bez zwierząt i roślin. W świecie, w którym cena przetrwania człowieka jest wysoka, młody mężczyzna łamie wszelkie zasady, aby ocalić swoją żonę.

Najlepszy asortyment

rekord dla Różne Biuletyn. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Portal społecznościowy FacebookI Świergot, I Instagram.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment