Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dead Space i inne edycje EA Deluxe objęte są ogromnymi rabatami sięgającymi 90% w sklepie Xbox

Dead Space i inne edycje EA Deluxe objęte są ogromnymi rabatami sięgającymi 90% w sklepie Xbox

Kilka wersji Deluxe gier EA, w tym Dead Space, Wild Hearts i Star Wars Jedi: Fallen Order, jest przecenionych aż do 90% w sklepie Xbox.

W obecnej postaci można odebrać Edycja Deluxe Dead Space kosztuje tylko 7,99 USD / 7,99 GBPTo bardzo wysoka cena za tak świetną grę. Co dziwne, edycja Deluxe jest obecnie tańsza niż aktualizacja Dead Space Deluxe Edition (8,99 USD / 8,09 GBP), co pozwala nam sądzić, że może to być jakiś błąd ze strony Microsoftu, ale jeśli nie, to świetny interes.

Duże zniżki obejmują także Battlefield 2042 Elite Edition, Wild Hearts Karakuri Edition, Need for Speed ​​Heat Deluxe Edition, Need for Speed ​​Unbound Palace Edition, Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Deluxe Edition i Star Wars Jedi: Fallen Zamów Edycję Deluxe. .

Wygląda na to, że aby skorzystać z tych ofert, musisz być subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate (lub może po prostu abonentem EA Play). Chociaż masz już podstawowe gry w swojej subskrypcji, być może warto je teraz kupić, aby móc je posiadać . Alternatywnie – kto wie, kiedy EA wyłączy Game Pass Ultimate? Oczywiście te edycje Deluxe zawierają także sporo zawartości do pobrania (DLC), która nie jest objęta Twoją subskrypcją.

Z tego, co wiemy, wygląda na to, że zniżki na Dead Space i Wild Hearts wygasną jutro o północy, więc trzeba się spieszyć!

Dziękuję bardzo Bloomy za informację o tych sprawach!
READ  PSA: Pamiętaj o aktualizacji kontrolerów Switch Joy-Con i Pro