Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

DAZN wyemituje IPL w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Każdy mecz Indian Premier League (IPL) 2023 będzie można obejrzeć w Wielkiej Brytanii i Irlandii na Dazn, najlepszej na świecie platformie sportowej. Od 31 marca wszystkie 74 mecze, w tym eliminacje i finały, będą objęte abonamentem Dazn bez dodatkowych kosztów.

Miesięczny abonament Flex Pass firmy Dazn w cenie 19,99 GBP w połączeniu z możliwością anulowania z 30-dniowym wyprzedzeniem sprawia, że ​​jest to najbardziej dostępny i elastyczny sposób dla setek tysięcy fanów IPL w Wielkiej Brytanii i Irlandii, aby legalnie cieszyć się akcją i reprezentuje najlepszy stosunek jakości do ceny .

Co więcej, z danymi wskazującymi na silną korelację między IPL a fanami boksu, szersza oferta Dazn, z ponad 50 wydarzeniami bokserskimi rocznie i listą treści premium MMA, prawdopodobnie będzie miała duży urok.

Szybki turniej krykieta w krótkim formacie trwa już 16 lat i nadal przyciąga fanów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. W wyczekiwanym sezonie 2023 wystąpią największe nazwiska światowego krykieta, w tym legendy MS Dhoni, Mitchell Marsh, Hardik Pandya, Tim Southee, Quinton de Kock, Jofra Archer, Sam Curran, Jos Butler, Virat Kohli i Harry Brook, którzy grają w IPL marka totalnego atakującego krykieta w niektórych z najbardziej prestiżowych miejsc gry.

Harry Brooke, Anglia i gwiazda Sunrisers Hyderabad powiedział: „Ten rok był dla mnie wspaniały jako krykieta, a możliwość gry dla Sunrisers w IPL to kolejne wielkie wyzwanie, które mi się podoba. To wspaniała wiadomość, że wszystkie 74 mecze IPL będą być na żywo i na żądanie w Dazn dla fanów zawodów rezydentów w Wielkiej Brytanii. W tym roku będzie to ogromny turniej i nie mogę się doczekać, aby zagrać i rywalizować z niektórymi z największych nazwisk w krykieta. Upewnij się zasubskrybować Dazn, aby śledzić całą akcję”.

Przy wzroście krajowej oglądalności OTT o ponad 305% w 2022 r. rok do roku i międzynarodowej ekspansji jako kluczowym strategicznym celu dla IPL, Dazn jest idealnym partnerem nadawczym i ma dobrą pozycję do kapitalizacji w Wielkiej Brytanii i Irlandii, oferując fanom szereg elastycznych i przystępnych cenowo opcji oglądania.

READ  Villarreal doszedł do finału Ligi Europejskiej. Wyeliminuj Arsenał Sporty

Fani mogą subskrybować Dazn bezpośrednio na DAZN.com. Aplikację Dazn można pobrać na telewizory Smart TV, konsole do gier, Amazon Fire TV, Amazon Fire TV Stick, Google Chromecast, Apple TV, a także na urządzenia mobilne iPhone, iPad i Android lub przeglądać w przeglądarce internetowej na stronie DAZN.com .

DAZN 1 HD, niedawno uruchomiony non-stop kanał multisportowy, można znaleźć na Sky 429, a także pokaże pełną relację Dazn z IPL.

Shay Segev, dyrektor generalny Dazn Group, powiedział: „Dazn jest zaangażowany w budowanie najlepszego na świecie miejsca docelowego dla fanów sportu. Oznacza to inwestowanie w rozwój naszej platformy wraz z nabywaniem i dostarczaniem praw premium. IPL to najważniejsze na świecie zawody krykieta T20, w których biorą udział największe nazwiska krykieta w ponad 74 meczach, wszystkie dostępne na żywo i wyłącznie dla abonentów Dazn w Wielkiej Brytanii.

Dzięki dostępowi do Dazn już od 9 GBP miesięcznie i całemu mnóstwu wysokiej jakości treści, w tym nie tylko IPL, ale także walce Joshua vs. Tuzin.

Założona w 2007 roku, szybko rozwijająca się liga krykieta w krótkim formacie szybko stała się jedną z najczęściej oglądanych i znaczących komercyjnie obiektów sportowych na świecie. W czerwcu 2022 roku globalne prawa medialne do IPL w latach 2023-2027 zostały sprzedane przez Board of Control for Cricket in India (BCCI) za łączną kwotę około 6,2 miliarda USD, co czyni IPL jednym z najcenniejszych sportowych właściwości medialnych w świat.

Jakie urządzenia obsługuje DAZN?

DAZN ma aplikacje dostępne dla wszystkich następujących platform: Apple TV, Chromecast, Amazon Fire TV, Amazon Fire Stick, Amazon Fire Tablet, Android Phone, Tablet, iPhone, iPad, Android TV, LG, Smart TV, Panasonic Smart TV, Samsung Smart TV, Sony Smart TV, SmartCast, Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Roku.

READ  Nowa restauracja Lewy's uhonorowana polskimi legendami sportu rusza w wielkim stylu - The First News

Poniżej znajduje się pełna lista urządzeń, dla których dostępny jest DAZN, a także Przeglądarki internetowe na DAZN.com (Jeśli jesteś w Argentynie, Chile lub Kolumbii, musisz pobrać aplikację DAZN ze sklepu Apple App Store lub Android Google Play Store, a następnie zarejestrować się z tego miejsca, a nie z przeglądarki internetowej):

urządzenia przenośne Telewizje i transmisje urządzenia do gier
iPhone’a, iPada Amazon Fire TV PlayStation 4
Telefony i tablety z Androidem Kij Amazon Fire TV PlayStation 5
Tablet Amazon Fire telewizor z Androidem Xbox One
Wielbłąd Xbox Series X | S
google chromecast
Inteligentny telewizor LG, inteligentne przesyłanie strumieniowe
Inteligentny telewizor Panasonica
Rocco
Inteligentny telewizor Samsunga
Inteligentny telewizor Sony